Příspěvky uživatele - 227.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fotky jezírek a filtrací, 14.10.2013 Obsahuje fotku
dalsi obrazok
Elena, 5.10.2013
Pán Rostislavík ak Bystrickú slivku dokážete ochrániť pred šárkou určite nebudete ľutovať že ste ju zasadili, má veľmi dobrú chuť, ja som ju mal. V roku 1993 som ju musel vykopať kvoli tomu že som ešte v tej dobe nestriekal stromy a to sa mi... celý příspěvek >
Pivoňky, 2.3.2013
LB.Už mi to spravil vlani, vtedy som sa zariekla, že nabuduce neobjednám, ale má pekné veci a životaschopné, akurát komunikácia teda viazne, vyzerá že komunikovať so zákazníkmi mu veľmi nejde.Určite je dobrý záhradník, ale nie je dobrý obchodník.Tak... celý příspěvek >
Pivoňky, 2.3.2013
Objednala som si pivonky a na moje prekvapenie mi ich poslali teraz.Na záhrade pol metra snehu, zmrznutá pôda a ja odchádzam na 14 dní do zahraničia, takže musia prežiť 3 týždne.Máte rady čo s nimi?
Centrála, 24.12.2012
Dobrý deň, chcel by som si kúpiť elektro centrálu s výkonom okolo 5 kW (jednosmernú) jediné co by som chcel aby am bol motor briggs nemáte niekto doma nieco podobné... rad by som pocuval Vás názor cena do cca 1200eur. Vopred Ďakujem
Kubota varí párky, 16.11.2011
Dobry den mam problem s mojou kubotou je vodou chladeny malotraktor, Ked idem po ceste nie je problem no akonahle dam bud kosu alebo chcem orat tak zacne mi vriet voda. Uvazoval som nad poskodenym tesnenim pod hlavou ale nie som isty ked ma motor... celý příspěvek >
Marhuľa na podpníku St. Julien, 4.11.2011
Dobrý večer, chcem sa opýtať niekoho z Vás kto má marhuľu zasadenú na tomto podpníku, aké má skúsenosti s týmto podpníkom ako mu marhuľa na tomto podpníku rodí a asi aká vysoká marhuľa narastie na tomto podpníku. Ďakujem. Franto 
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika