Příspěvky uživatele - 20.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za odrudu jablone?, 31.3.2014
Plod starkrimsona má 4-5 výrazných hrbolů na straně okvětí. Jeho chuť byla tak strašně fádně sladká, že úroda vzhledově krásných a velkých jablek končila ve výkupu jako padanky.
Van a Regina, 13.3.2014
1) Na rozdíl od kůstky z vánočního kapra se mi červík z třešně nezapíchne do krku. 2) Pokud se červík ještě hýbe, vím, že si nezníčím pajšl nějakým jedem. Tož tak a ať nám třešně chutnají.
Výběr postřikovače stromků, 29.1.2014
Byl zde zmíněn postrřikovač zn.Matabi.Nebyly vůči němu výhrady. Kouknul jsem na stránky mountfieldu. Je tam postřikovač pod zn. Super Green a má na sobě nápis Matabi. Je to ono? Jak se vám jeví? Špička to asi nebude, ale je to alespoň dost dobrý... celý příspěvek >
Cider - výroba, 29.1.2014
Použil jsem lahve od pepsi. Teď jsem koukal, že např. kofola má lahve na omak tužší.   Má na uchovatelnost vliv doba mezi moštováním a plněním lahve. Např. 1hod. nebo 4hod. po moštování?  Na eliminaci výbuchu má vliv výše... celý příspěvek >
Cider - výroba, 28.1.2014
Na podladě příspěvku M.Vysloužila ze začátku této diskuze jsem koncem října dal mošt do dvou petek a ty založil na severní straně kůlny. Asi po týdnu se ozvaly dvě mohutné exploze (soused vyběhl z domu s děsem v očích). Asi jsem udělal někde... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 24.1.2014
Také mám doma zásobu levných noname postřikovačů 5l.Nejstarší jakýsi italský z nějakého baubau. Má výrazně silnější stěny nádoby.Pak jsem si půjčil polský Kwazar. Ale u toho začla zlobit tryska. Myslím, že ty rádoby trysky z plastu jsou na... celý příspěvek >
Moje nové tekvice 2014, 23.1.2014
Už se těším až tady začnou přibývat recepty na pokrmy z tykve.Zatím to vypadá tak, že z jedné tykve se udělá tolik marmelády, že si s ní pak mažu i oteklé koleno, jen abych se té marmelády nějak zbavil.
Orientovaná sadba česneku, 18.10.2013
Co říkáte na názor : zasadit mělce a nahrnout řádky jako u brambor.??
Sklerociová hniloba česneku, 14.10.2013
Je možno použít k moření místo Sulky přípravek Sulikol K?  Obsahuje 50 procent síry, když dodržím koncentraci síry jako u Sulky??
Rybíz - množení, 5.9.2013
Někdy v tomto čase prostříhám keře rybízu a josty. Z letošních prutů, mají světle šedou barvu, nastříhám kusy 20-30 cm. Spodní část řízku je dobré stříhnout šikmo, abych pak nemusel přemýšlet, kde je dolní a horní konec. Horní konec zastřihnu asi 1... celý příspěvek >
Alternativní pěstování rajčat, 15.8.2013
O tom jsem četl na internetu před více jak 5 rokÿ. Místo i osoba souhlasí. Loni jsem po dlouhé době zkusil keříčková rajčata. Bylo poměrně vlhko. Plody se válely po zemi a hnily. U tyčkových jsem mulčoval travou.Trávu je třeba dávat v... celý příspěvek >
Černá skvrnitost na révě, 15.8.2013
Sehnal jsem ho před cca 10 lety na okrese Plzeň-sever. Na podzin téměř ostříhám, umyju Dithane (má mít účinky na černou skvrnitost), na jaře finální střih a umyju např.Acrobatem. Nastavím trysku bez rozptylu a ty 2 klacky   opravdu... celý příspěvek >
Černá skvrnitost na révě, 13.8.2013
Trápí mne černá skvrnitost na révě, konkrétně Vostorg. Proti pernospoře a padlí střídám Acrobat, Novozir, Dithane, Discus, Euparen Multi. Nemáte zkušenosti, čím se skvrnitosti zbavit. Díky
Okurkové rozjímání, 26.7.2013
Můžete sem dát trochu Vašeho know-how? Hlavně jak a kdy tam dáváte to plechové víčko? Díky
Co vaše réva? (2013), 19.7.2013
Pane Mirku, koukal jsem na Vaše fotky. Čím tu révu zaklínáte, že máte už tak velké bobule? Já mám bobulky tak okolo 2mm v průměru, pouze na údajně americké révě, Boskop Glory jsou jako malý rybíz. Západní Čechy, přes 400mnm, rašení tak o měsíc... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika