Příspěvky uživatele - 136.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jonsered bc 2128 - demontaz strun. hlavy, 17.6.2011
Dobry den Ano to bude nejspis ono, spatne jsem pochopil popsanou demontaz. Odpoledne na to mrknu. Timto Vam velmi dekuji za upresneni. S pranim pekneho dne J.
Jonsered bc 2128 - demontaz strun. hlavy, 13.6.2011 Obsahuje fotku
Zdravim, mam tento stroj a chtel bych misto struny namontovat sekaci kotouc. Nejsem vsak schopen kompletne tu strunovou hlavu demontovat. Sundam pouze kryt a civku se strunou, ale pak tam je takovy modry ozubeny valec, ktery pohani civku se strunou.... celý příspěvek >
Je to páčka sytiče?, 19.11.2010
no mel bych strach ze uz neco pri startovani poskodim, ten odpor se zdvoj az ztrojnasobi.
Je to páčka sytiče?, 18.11.2010
ano dekuji, tak nejak jsem si myslel ze to funguje. Me jen zarazil ten fakt, ze pokud je tahlo vysunute tak jde startovani hodne ztuha. Ale asi je to v poradku. diky
Je to páčka sytiče?, 18.11.2010 Obsahuje fotku
Zdravim Ac jsem si vedom ze me zpucujete ze takovy kram pouzivam (ale prisel jsem k ni velmi lacino a je nova), presto bych se chtel optat co je to za packu. Pri jejim vytazeni se velmi ztizi startovani, jako by se zvedla komprese motoru. Pokud... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika