Příspěvky uživatele - 223.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez - namotava se trava, 19.6.2013
 Ohledně té rady, stále na plný plyn. Koupil jsem si předevčírem Husgv.327. Při koupi jsem si ji mohl párkrát protočit s nožem 1,6mm a až na mírné přetáčení po puštění plynu to bylo dostatečný na vyžínání pasek, tak jsem to vzal. Mám 535, s... celý příspěvek >
Krovinorez - namotava se trava, 19.6.2013
u struny je potřeba to držet víc pod plynem, ale pokud pojedu nožem 1,4mm, nebo 1,6, je to zbytečný.Ten trouzub je 3mm kus ocele a na ty lehčí křovináčky naprosto nevhodný. Jinak to namotávání trávy i špagátu od sazenic a blokování nože. Husg.... celý příspěvek >
Krovinorez - namotava se trava, 18.6.2013
místo těžkého trojzubu si kupte dvouramenný nůž 300x1,4mm je lehký a neměl byste mít problémy. Váš křovinořez je dostatečně silný na jakoukoliv trávu, maliní i ostružiní.
Jak sázet česnek, 13.6.2013
Dobrý den, jak prosím vás poznám, kdy je česnek zralý, když jsem otrhal všechny květní výhonky? Děkuji P.
Hlodavci na česneku, 13.6.2013
Hraboš.
Borovice, 5.6.2013
Dobrý den, kdy se prosím vás prořezává borovice -keř, když ji máme dosti velkou a začíná nám stínit? Děkuji
Škudce v zahrade, 24.5.2013
To je hraboš. Nám to dělal to samé. Třeba kedlubny průměr 10CM. zátáhl CELÉ do země. Nakonec jsem ho ale dostal. Toho hraboše.
Škudce v zahrade, 24.5.2013
Ti hraboši vylezou z díry ven a jdou se napít do té nádoby s vodou? HM?
Škudce v zahrade, 22.5.2013
To je hraboš. Pěkná s.v.iň.a.. Jedině chytit a zabit. U nás jich je taky moc. Jak se přemnoží, tak to je velká fuška se jich zbavit. Neustálý boj. Hodně štěstí.
Saláty ve skleníku mizí, 19.5.2013
Tak bude možná tím.Děkuji za radu.
Saláty ve skleníku mizí, 18.5.2013
Jak se prosím bránit proti krčkové hnilobě na salátu? děkuji
Předpěstování pórku, 16.5.2013
Děkuji za radu.Udělám to tak a pak dám vědět, jaký vyrostl.
Předpěstování pórku, 15.5.2013
Jak ten pórek sázíte na záhon?A co s ním, když je na záhoně?Teď ho chci zrovna nasadit, ale nevím přesně jak. Zkrátit ho před sázením? Kořen i nať? Děkuji
Termín výsadby česneku, 29.11.2012
My už máme teď 8 cm česnek venku. Je to modrý paličák. Co sním udělat?
Sklizeň rajčat 2012, 11.8.2012
Obdivuji Vaše rajčata, která jsou vysazena v květináčích. Roky pěstuji rajčata, testuji odrůdy, které vyrostou i v naší nadmořské výšce cca 450 m. Pěstuji ve skleníku i venku při zdi. Začala jsem pěstovat ve skleníku keříčková, ale tady se zatím... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika