Příspěvky uživatele - 115.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rakytník řešetlákový, 19.5.2008
Hlohyně šarlatová
Dvoubarevný živý plot z Cypřišků, 19.5.2008
Teda, tady je to opravdu vyhrocené :)). Osobně jsem také zastánce smíšených volně rostoucích plotů a přírodních zahrad. Procházka po satelitních "sídlištích" mi nahání husí kůži - thuje, cypřiš, salix hakuro nishiki, a k tomu kus... celý příspěvek >
Kdo mi poradí, jaký použít živý plot?, 15.5.2008
Naprosto souhlasím s Hráběnkou! Přimlouvám se za přírodní smíšený plot a ne další tůjoviště. D.
Kdy zasázet cibule tulipánů koupené v květnu?, 14.5.2008
Přesně tohle dilema jsem řešila před pár lety po návratu z Holandska v tuto roční dobu. Většinu cibulí jsem zasadila hned (jednalo se o směs různých cibulovin). Většinou ještě tentýž rok vylezly listy, ale nekvetly. Pár irisů jsem zapomněla v garáži,... celý příspěvek >
kostná múčka, 6.5.2008
V každém zahradnictví i v marketech typu Baumax, OBI, atd. Teď jsem jí viděla v Baumaxu v malých plastových kyblících.
borovice - žloutnou konce jehlic, 5.5.2008
Dobrý den, ráda bych všechny požádala o radu. Mám na zahradě asi sedmiletou borovici, myslím že se jedná o limbu. Koncem loňského léta jí začaly žloutnout konce jehlic. Pohnojila jsem jí kvalitním kompostem a doufala, že se to do jara spraví.... celý příspěvek >
živy plot, 2.5.2008
Právě na takové stanoviště teď plot sázím. Zvolila jsem volně rostoucí živý plot a zatím jsem zasadila rakytník, svídu, muchovník, botanické růže, zlatici, pustoryl a plané šeříky. Ještě bych si chtěla z přírody donést trnky a hloh.
Ochrana Buxusu před sněhem, 29.4.2008
Dobrý den, ráda bych vás požádala o radu jak se má chránit Buxus před polámáním sněhem. Mám na zahradě 2 Buxusy stříhané do koule a vždy po zimě v nich tíhou sněhu vzniknou nevzhledné vylámané díry. Pomohlo by přikrytí geotextilií? Neznáte někdo... celý příspěvek >
množení zlatého deště, 25.4.2008
Ano, dá se snadno množit řízky nebo hřížením.
Problém s tůjemi, 8.4.2008
dobrý den, ráda bych se vrátila k otázce pana Aleše, zda tůje nemohou vadit ovocným stromům. Myslím, že "autor" tohoto "moudra" měl zřejmě na mysli rez hrušňovou, která pro své přezimování potřebuje jalovec. Nemohlo by to být ono?... celý příspěvek >
sázení růží - angličanky, 28.3.2008
Milá Lilli, rozhodně jste mě nepoučovala. Naopak! Požádala jsem o radu či názor a vy jste mi odpověděla. Děkuji  a každé rady si vážím. Jak jsem již psala, jsem teoretik a začátečník a snažím se sbírat informace kde se dá. Rozběhla se nám... celý příspěvek >
sázení růží - angličanky, 26.3.2008
Milá Lilli, mockrát děkuji za rady. Hned jak jsem to zasadila a podívala se na to, tak jsem začala pochybovat. Myslela jsem si, že to budu muset přesadit, jen jsem doufala, že mi třeba někdo z odborníků řekne, že takhle to taky půjde. D. Austin na... celý příspěvek >
Prosím o radu - sázení růží, 25.3.2008
Dobrý den, před dvěma týdny jsem začala zakládat svůj první růžový záhon. Četla jsem na stránkách D. Austina, že je lepší sázet je do skupinek po třech, aby tak vznikl opravdu bohatý růžový keř. Zasadila jsem je vždy od jedné odrůdy do... celý příspěvek >
Trvalky na záhon, 3.1.2008
Dobrý den, myslím, že je velmi důležité upřesnit zadání. Jak velký je záhon? Na jakou stranu je situován? Je ve stínu, polostínu či na přímém slunci? Jaká je půda? Měl by výsledný efekt být spíše typu venkovské zahrádky, japonský styl, anglická... celý příspěvek >
nakládaná zelenina do kompostu?, 3.1.2008
Dobrý den, ráda bych znala váš názor, jestli mohu dávat do kompostu různou nakládanou zeleninu (kysané okurky, zelí, zeleninu ve sladkokyselém nálevu). Chápu, že pokud by šlo pouze o malé množství, není to zřejmě problém, ale já si beru bio odpad na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika