Příspěvky uživatele - 143.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plumcot, 3.4.2012
Pane Laďo v jake nadmorske vysce ty krizence pestujete?Ja letos koupil Daple Dandy, Melitopolski a asijske Superior a Angeleno... bude to pokus v 365 mnm.Taky zkousim zlutou afasku, ale nevim co s ni vyleze, kazdy o ni pise neco jineho.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 3.4.2012
Tak u mne merunky teprve startuji, kvet zadny.Asijske svestky, tak samo, jsou to jete mladosi a zblaznila se mi Althanova... pocitam, ze zacne kvest koncem tohoto tydne.Jinak vsechny stromy prezily letosni arktickou zimu v 365 mnm.
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 3.4.2012
Pripada mi to jako hon na carodejnice. Pro jaro 2012 jsem si objednaval u ctyr prodejcu stromky zasilkou.A tento prodejce patril mezi ty lepsi.Reklamoval jsem Aprimiru primo u majitele telefonicky a stacilo pouze napsat na email o co jde a prilozit... celý příspěvek >
Aprimira, 31.3.2012
Nemají, byl jsem mezi posledníma, tak uvidíme..ale myslím si, že melitopolski bude slušnou nahrážkou.Škoda jen, že u nás není dostupná pořádná odborná literatůra k novým odrůdám švestek, a potažmo všech jejich kříženců. Jak jsem již zmiňoval... celý příspěvek >
Aprimira, 28.3.2012
Tak zajimavé je, ze meruňky ještě spí, což je dobré...360mnm, ale mam obavy o althanovou , oulinskou a taktez o lepotici... snad se aspoň na chvíli ochladí a holky mi nerozkvetou předčasně. Letos jsem se dal na pokusy jaké odrůdy švestek,... celý příspěvek >
Aprimira, 16.3.2012
Už se těším na foto a hlavně, jak chutná... bližší informace o této odrůdě najdete zde. Bohužel tam se dozvíte pravdu o této nepovedené odrůdě "mirabelkomeruňky"...ale mirabelka to může být vynikající.
Althanova renklóda, 16.3.2012
Tak říká se, že včely když začnou nalétávat, tak nemění druh.Teoreticky Vám ji určitě opylí pokud v okolí nějaká švestka je, ale určitě budete mit vyššší výnos pokud budete mít nějakého opylovače poblíž.Ja jsem zasadil vedle althanovy oulinskou..ta... celý příspěvek >
Aprimira, 14.3.2012
Tak jsem zvědavý,  kdo první u nás zjistí, že si nekoupil křížence mirabelky a meruňky, ale pouze novou odrůdu nějaké švestky.Určitě by mne zajímalo, jak chutná. Koupil jsem si ji také a na chuť plodů budu asi nějaký ten rok čekat.Fotky,... celý příspěvek >
Pestovanie duo ringlót, 14.3.2012
Na jaře Vam tady muzu hodit fotky listu Oulinské a Althanovy.Mám je pěkně vedle sebe.Oulinská je samosprašná a navíc dobrý opylovač.Althanova je cizosprašná, takže určitě si budou rozumět. Co se týče síly růstu, tak jsou celkem vyrovnané.Plody mají... celý příspěvek >
Meruňky Pincot a Kioto, 14.2.2012
Přeji všem dobrý večer. Budu zkoušet v 360mnm kanadské odrůdy Harcot a Harogen. Původně jsem chtěl jednu meruňku a jednu broskev, ale u techto odrůd meruňek je pouze částečná samosprašnost, tak jsem zvolil dve meruňky.U cizosprašné třešni se mi to uz... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika