Příspěvky uživatele - 31.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vertikutace na podzim založeného trávníku, 22.4.2011
Dobrý den, prosím o radu.Hledala jsem odpověď kde se dalo, ale nikde jsem odpověď nenašla.Máme trávník založený na podzim a v něm už nyní roste mech, je možné použít vertikutátor u tak mladého trávníku?Ještě vn něm máme listí které na podzim spadalo... celý příspěvek >
Ginko, 4.4.2011
Vyzkoušel jsem u tří semen ginkga postup klíčení zde uvedený. Jedno jsem dal klasicky do květináčku do tepla a dva do květináče v garáži kde je teplota přes zimu kolem 2 stupňů. V teple i v zimě jsem květináče zakryl folií s průdůchami. Za 2 měsíce v... celý příspěvek >
Jak ostříhat stromkový angrešť, 2.4.2011
A když ho ostříhám teď, stane se něco. Začal teprve rašit.
Jak ostříhat stromkový angrešť, 2.4.2011
Dobrý den, mám stromkový angrešť starý 3 roky, chtěla bych se zeptat jak ho mám ostříhat a kdy. Děkuji
Hvozdík bradatý - stříhání, 8.3.2011
Dobrý den, stříháte (zkracujete) hvozdíky na jaře? Nějak se to výtáhlo, je to normální? Děkuji Tonda
Stavba udírny na jedno použití, 24.2.2011
Zdar všem uzenářům.Před časem mi odešla velká lednice s mrazákem a protože verdikt opraváře zněl vyhodit, bylo rozhodnuto.Celou jsem jí vykuchal aby mi zbyl jen plechový obalOdstranění izolace byl docela problém, ale povedlo se.Torzo jsem pečlivě... celý příspěvek >
Sloupovitý ostružiník Navaho, 16.2.2011
Mám "Navaho" čtvrtým rokem - minulý rok měli výhony cca 5-6m, přivazoval jsem ke sloupu, potom už ke všemu možnému. Roste bujně, plody velké, chutné, ale nakyslejší. Nejhorší jsou ovšem vosy - všechno napíchaj a nakousaj, samozřejmě když to... celý příspěvek >
Pěstování sazenic rajč a paprik pod zářivkou, 6.2.2011
hliníkovou fólií se nemusíte zatěžovat, bílá odráží světlo nejlépe. v každém grow shopu Vám to potvrdí. Možná by bylo lepší místo zářivky použít sodíkovou výbojku...
Pomoc s identifikací rostlin, 27.11.2010
1.Bér sivý 2. Konopice pýřitá 3. Laskavec sp. 4. Černohlávek obecný 5. Třtina křovištní 6. Kakost luční 7. Břečťan - kvetoucí rostlina 8.? - není vidět celá rostlina, rdesno to ale není
Sloupovitý ostružiník Navaho, 29.9.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosila bych o radu zkušené: Jak ostříhat tento ostružiník. Mám ho zasazený od letošního dubna. Hlavní šlahoun, který vede vzhůru je dlouhý cca 2,5 m. Z tohoto šlahounu do výšky 0,5 m vyrůstá 6 šlahouny do strany cca 1 m dlouhé. U země je... celý příspěvek >
Zavařovaní - sterilace v myčce, 14.9.2010
Již několik let steriluji v myčce na nádobí. Funguje to perfektně. Stačí 30minut na 75°C. Někdy klidně i s nádobím (oplach) Tonda
Solinátor, 12.7.2010
Dobrý večer, měli bychom zájem o solinátor, ale zajímalo by mne jestli nemáte informace o fungování tohoto zařízení se solárním panelem. Nebude se usazovat sůl v průtokových komůrkách? Pokud by se našel někdo kdo má s chlorinátorem - solinátorem... celý příspěvek >
Založení trávníku, 6.7.2010
Dobrý večer pane Mirku, děkuji za odpověď a omlouvám se, že nemohu naoplátku sloužit svou radou pro odstranění fleků ve Vašem trávníku. 1) od 1 zavlažovače bych potřeboval pokrýt obdélníkovou plochu min 12x10 m a takový zapuštěný... celý příspěvek >
Založení trávníku, 5.7.2010
Dobrý večer, ještě jednou děkuji za Vaši odpověď. Já jsem to tuto sobotu zrotavatoroval a nyní vyhrabávám, kameny a kořeny a trochu měním i reliéf. Rád bych instaloval i zavlažovací zařízení a tudíž bych rád využil Vaší nabídky na radu. Tak tedy:... celý příspěvek >
Úprava vody pomocí elektrolýzy, 29.6.2010
Dobrý večer, jaké máte zkušenosti s elektrolýzou? Máme bazen do 20m3 a kvůli dětem bychom chtěli zdravější koupání.Můžete mi dát tip, jakou jednotku si pořídit?A zda to opravdu funguje.Děkuji za pomoc Marcela
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika