Příspěvky uživatele - 224.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejlepší křovinořez na trhu, 18.5.2011
Zdravím šťastného majitele nového stroje  a přeji, ať opravdu léta slouží dobře a bezproblémově. Také jsem rád a vděčen za vyjádření, jak k potřebám a nárokům - čili doplnění dotazu, tak ke značce, kterou zde obhajuji a děkuji za váš... celý příspěvek >
Sekačka s variabilní rychlostí pojezdu, 17.5.2011
tazatel zde shání vícerychlostní sekačku kolem, resp. do 15. tis. Kč, tak jsem uvedl dvě takové...  toť vše Při hledání na internetu a u prodejců určitě najde další modely a může si vybrat.  Jestli tady jde ale primárně o pitvání... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 16.5.2011
Můj osobní názor - nikoli rada: Jsou to velmi srovnatelné stroje a rozdíly jsou v maličkostech. Pokud je to domu na zahradku a kolem baráčku, šel bych do Hondy. Je sice mírně těžší, zato parádně vyvážená, je trochu slabší výkonem, ale taky... celý příspěvek >
Sekačka s variabilní rychlostí pojezdu, 16.5.2011
... WEIBANG WB 536 SB V-DOV za 13 tis. nebo   Jonsered LM 2151 CMDA za 15,5 tis. je taky prasárna?
Křovinořez HQ 235R x Jonsered BC2236, 16.5.2011
neříkám, že nemáte pravdu s těmi tradičními značkami, ale ty vaše argumenty, že Hondu nikdo nezná - o čem to vypovídá? ... řada UMT je na světě už přes 10 let A např. SUZUKI jsme před 20ti lety znali taky jen jako motorky - a dneska...?!
Vyžínač Stihl FS 40 nebo Husqvarna 128 C?, 16.5.2011
Podle mého v této kategorii je to už jedno - jde o štěstí na kus. Pokud bych měl volit mezi těma dvěma, tak asi STIHL (ale ty zahnuté pohony ve mě nebudí důvěru) A co je s Hondou? Já osobně bych kvůli ceně přidal v práci a... celý příspěvek >
Servis Mountfield, 16.5.2011
zkušenost akorát s křoviňákem - před 5ti léty - doba 2 roky...  1. koupený v akci v předjaří.. po druhém sečení reklamace - motor se dusil - týden čekání, prý špinavá svíčka, směs v kanistru přímo od nich...  reklamaci neuznali a tak... celý příspěvek >
Vyžínač Sparta při přidání plynu zhasne, 16.5.2011
...kdy to dělá, po zahřátí nebo před zahřátím? Některé tyto motůrky chtějí zahřát a až pak mohou jet na plný výkon... jiné se zase po zahřátí při plném výkonu přehřívají: důvodů může být několik - pokud uvádíte, že svíčku a... celý příspěvek >
Křovinořez HQ 235R x Jonsered BC2236, 16.5.2011
Tuto značku jsem nikdy neměl - takže nemůžu porovnat - ale po Mountfieldu, HQ a Dolmarovi (křovinořezy) mám Hondu 4-takt - sice jen s 1/2 výkonem, ale podle toho, co popisujete za práci asi se shruba stejnými potřebami. Je fakt, že ta Honda... celý příspěvek >
Nejlepší křovinořez na trhu, 16.5.2011
Vážený opane - asi jste nečetl pozrně, co se zde píše a tím pádem jste si nevšiml, že se nebavíme o profi strojích a už vůbec ne o TOP... Pokud chcete hledat profi stroje v kategorii mezi 10-20ti tis Kč, tak hodně štěstí :-D :-D
Nejlepší křovinořez na trhu, 16.5.2011
Vážení - nechápu co vám vadí na mém názoru - nokomu ho nevnucuju...  ano, přišel jsem na tento portál až nyní a dovolil jsem si přispět se svým názorem - pokud vás to uráží, není to můj problém... ;-) Nejsem žádným delerem Hondy a ni... celý příspěvek >
Křovinořez Dolmar 26U x 260U, 13.5.2011
Dolmar není špatný, ale je to strašné heblo - lehčí a kvalitnější ekvivalent pořídíte od Hondy, motory mají stejné, jen Dolmar jevý vojově vždy o krůček vzadu
Honda GSV 190, 13.5.2011
Honda je dříč - pokud nebudete mít smůlu na špatný kus (což se může stát kdykoli u čehokoli), neuděláte chybu
Nejlepší křovinořez na trhu, 13.5.2011
na tuto otázku se dá těžko poctivě odpovědět... pokud nebudu chtít chválit, jen to svoje... Ono více záleží, jakou práci po něm chcete, zda téměř každodení práci zahradníka či do půjčovny, nebo jen sem tam pošmudlit kolem plotu a nedostupná zákoutí... celý příspěvek >
Jakou elektrickou sekačku na trávu?, 13.5.2011
Přestože bych se rád mýlil, můj názor je, že za tyhle peníze mu k svátku dáte jen starosti - nejpozději do roka bude skákat kolem oprav... ono 500 m2 není zas tak málo, neseče se jednou v roce
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika