Příspěvky uživatele - 224.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na kuny, 9.2.2010
Tak asi před hodinou jsem zaslechl děsnej zvuk nademnou, otevřu okno a jedna kuna dole u vrat a jedna běhala po střeše. Tak doufám, že se tady neusadí a jen probíhala. Chodí tady už od léta co o nich vím, ale na střechu nám vlezly až ted. Zítra dám... celý příspěvek >
Červenomasé broskve, 24.10.2009
Barva listů červenomasé broskve je zelená.
Červenomasé broskve, 17.10.2009
odrůdu neznám příspěvek červenomasá broskev.s kamarády jsme se dohodli, že jí budeme říkat"valentka" jako vzpomínku na našeho přítele, který ji přivezl.zavařená chutná jako maliny(osobní názor)tyto broskve jsou jako já již min.15 let k plné... celý příspěvek >
Červenomasé broskve, 17.10.2009
doporučuji přečíst sipříspšvek červenomasá broskev. takže nevím kde by se dala sehnat, ale je možné poslat pecky z kterých lze vypěstovast stromky.je totiž pravokořená.
Červenomasé broskve, 17.10.2009 Obsahuje fotku
Pro informaci přikládám obrázky broskve červenomasé.
Červenomasá broskev, 8.10.2009
Červenomasá broskev, kterou mám již 20 let z Kavkazu není náročná na živiny ani na půdu.Pokud chcete mít větší plody pak je dobře v září zajistit dostatek vláhy.ixap
Roubování jabloní v létě, 13.9.2009
Letní roubování jádrovin je při kvalitním provedeni spolehlivý způsob. Varianty a zkušenosti s nimi již byly popsány v předešlých příspěvcích. Je zde však ještě jedna velká výhoda a to jeden pokus v roce navíc. Zejména pokud se jedná o roubování... celý příspěvek >
Kosa, 22.6.2009
Kosiště je násada. To co se brousí a čím se seče to je kosa.
Mravenci na zahrade, 19.6.2009
Pomáhá kypřící prášek do pečiva, prý je to nadýmá a níčí.Jinak škodí tím, že na rostlinách pěstují mšice.Pozor mravenci jsou vhráněna zákonem.Přeji hodně zdaru.
Tak co kadeřavost?, 15.6.2009
Všechny zdravím. Dávám na uvahu, kamarád odstranil kadeřavost broskvoní tím, že na knínek přilepil lepící pásek proti mravencům.již 5let nestříká a nemá kadeřavost, kde předtím byla i když stříkal.Co vy na to?
Červenomasá broskev, 12.6.2009
Asi před 20 lety přítel Valenta (dnes již bohužel mrtvý) přivezl z Kavkazu z n.v.850 m.pecky červenomasé broskve.Vypěstoval z nich stromky pravokořené t.j. nebyly očkované a plodí stále červenomasé.stromky jsou mrazuvzdorné a plodí již v okolí... celý příspěvek >
Okurky Saladin, 13.5.2009
ahojky, já jsem u Č. Budějovic (600 m.n.m.)a roubovaný okurky ve skleníku si nemůžu vynachválit, nic s nima nedělám, nevyštipuju a roděj jak vzteklý. Jen občas je musím trochu seřezat, aby mi totálně nezaplevelily skleník. V podstatě si v říjnu... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 18.4.2009
kde se dají sehnat semínka? Díky Zuzka
Bradavičky na listech paprik, 16.4.2009 Obsahuje fotku
Při předpěstování paprik se na spodní straně listu objevily zelené bradavičky, nejprv jsem myslela, že jsou to mšice, ale nejsou. Proti světlu list v postižených místech jakoby "prosvítá", jinak je vrchní strana listu OK., nevíte... celý příspěvek >
Pěstování meruněk v nadmořské výšce 600 m, 31.3.2009
bydlím v ca 620 m.n.m., před 4 lety jsem za barákem zasadila Bergeron, je sice mladičká, ale loni měla asi 15 plodů, tak doufám, že se jí bude dařit. Asi hodně záleží na stanovišti. Zuza
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika