Příspěvky uživatele - 160.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
rotavator Robix, 5.3.2008
Tak je jich 25 a průměr 2x 7,8.
rotavator Robix, 5.3.2008
Tam žádná klec není, jsou tam jen jehly, a z boku kroužky. Teď si nevzpomínám kolik těch jehliček tam je.
rotavator Robix, 4.3.2008
Měříme ohmmetrem: zapal. cívka-odpor mezi svorkou 1-15 maximálně 1 ohm zapal. cívka-mezi svorkou 15 a vysokonapěťovým. vývodem asi 6000 ohmů Měříme ohmmetrem impulsní (žlutou) cívku : mezi blokem motoru a odpojeným vodičem od svorky I -(17 +/- 1... celý příspěvek >
Výběr správné sekačky, 10.2.2008
Co by jste doporučili z těchto dvou sekaček? TORO 55cm ADS nebo raději XS 55 MHS?
Výběr správné sekačky, 1.2.2008
Všem moc děkuji za rady, ale zajímalo by mě, zda-li má v této cenové relaci cenu uvažovat o této sekačce a nebo jestli mi doporučíte jinou...?
Výběr správné sekačky, 30.1.2008
Dobrý den, chtěl jsem poprosit o radu s výběrem nové sekačky, mám pozemek o rozloze cca 1500m, terén je členitější a trávník není ideální, spíše se jedná o více vlhký pozemek s častým výskytem mechů lopuchů. Rád bych vybral nějakou sekačku do 17... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika