Příspěvky uživatele - 160.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Měkké hlízy, 16.10.2009
Dobrý den, vyryla jsem hlízy mečíků a jedna odrůda je má měkké, ne přímo gumovité, ale mírně pruží. Byly letos kupované, malé a nekvetly. Viditelně napadené škůdci nebo chorobami nejsou. Hlízy ostatních odrůd jsou tvrdé. Mohli byste mně... celý příspěvek >
Žloutnutí listů jahodníku, maliníku, 8.9.2009 Obsahuje fotku
Nevíte prosím Vás někdo čím by mohlo být způsobeno žloutnutí listů jahodníku, maliníku a ostružiníku? V loni se mi to na jahodách objevilo poprvé. Někdo mi řekl, že je to plíseň, že to mám seseknout srpem. Tak jsem tak udělala. Na jaře jahody... celý příspěvek >
Neznámá odrůda, 27.8.2009
Díky pane jgeneral, budete mět pravdu. Našla jsem na internetu ještě pár obrázků a podle habitu rostliny, hroznů to vypadá na ten Pomeranč.  Nic moc ale o něm nepíšou. Jeden pěstitel to uvádí jako synonymum k odrůdě Favorit. Nevím, jestli... celý příspěvek >
Neznámá odrůda, 23.8.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o určení následující stolní odrůdy. Dostali jsme ji v roce 2006 jako novošlechtění, ale pán si nepamatoval čísla, pod kterými byla označena. Raší kolem 10.4., letorosty vyzrávají výborně. Hrozny letos hodně sprchly, právě... celý příspěvek >
Předčasné rašení, 12.7.2009
Díky za rady, nějaké zálistky jsem na rostlině nechala, tak nevím, proč tak blbne. Všimla jsem si, že to dělá i jiná odrůda. Možná je to tím, že tak bují, hodně prší a horko jak v pralese. Zatím raší očka ve střední části kmínku, kde ho chcu zrovna... celý příspěvek >
Předčasné rašení, 12.7.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den. Opravdu raší očka, která potřebuju na další rok, zálistky jsem vylámala. Připojím fotky.
Předčasné rašení, 10.7.2009
Přeju pěkný večer a prosím o radu. Na odrůdě Dakona mně na budoucím kmínku předčasně raší očka. Příští rok jsem chtěla výhon zakrátit v 80cm a nechat letorosty z vrchních 3 oček. Jak mám dál rostlinu tvarovat, když mně vyraší už... celý příspěvek >
Proti okusu zveri - ochrana revy v lete, 24.6.2009
Zkuste repelent Aversol
Smrk - nemoc nebo škůdce, 14.5.2009
Myslíte že by pomohlo všechny zasažené větvičky odstranit? A když teda chemii - mám doma sumithion (proti žravému hmyzu). Pomohlo by to? děkuji
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika