Příspěvky uživatele - 180.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malé akvárium ve skleněné kouli, 5.11.2012
Dobrý den.malé akvarko mám, rostliny rostou, rybky žijí, rozmnožují se.problém je s čištěním víc se musím starat než když je akvárko na více litru.
Opravy a údržba malotraktoru TZ 4K 14, 20.4.2010
Nevite z ceho by pasoval starter? Diky Lada
Opravy a údržba malotraktoru TZ 4K 14, 9.4.2010
je to tk 10 rika semu holdr s 12 motorem dnes to nafotim lada
TK, TZ, MT, Holder, 6.4.2010
Mate pravdu to same mam z 1 na 2 dvojka rychla 3 pomala a4 rychla slaba skoda chtelo by to lepsi prevodovku Lada
Opravy a údržba malotraktoru TZ 4K 14, 6.4.2010
koureni motoru mam holdr s 12 moterm vybrus pred 5 lety s duvodu zadrel se moter k vuli vzduchovemu filtru.Nasal spony z rozpadle dratenky filtru vymena za novy papirovy.Motor strasne kouri bere olej.Rozdelal jsem strasne poteceny vyfuk od oleje a... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 4.12.2009
Kvas - vápno Kdo má zkušenosti z přidáním vápna do bečky s kvasem před pálením?Slyšel jsem to v pálenici.Vým že vápno ničí kiseliny máte s tím někdo zkušenosti?
Slivovice - kvas, 3.12.2009
Kvas Slišel jsem že před pálením je dobré dát do bečky s kvasem tochu zhašeného vápna a rozmýchat a tím se zbaví kiselin. je známo že vápno neutralizuje kiseliny Máte s tím někdo zkušenost?
Preprava kvasu, 3.12.2009
paleni v dvouplašti nebo s mychani je kvalitnějši než palit bez mychani s děrovanou poklici??proč ji teda vyrobci kotlu prodavaji děkuji za nazory
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika