Příspěvky uživatele - 218.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opravy a údržba malotraktoru TZ 4K 14, 15.3.2010
dakujem, ak mam miesto odmerky mnozstva oleja (napravo vpredu) odmerku z niečoho iného??? myslel som, že by mi pomohla inf. o približne presnom mnozstve oleja M6AD, mal som na mysli kompletnú výmenu náplne a s tým súvisiaci postup, ak to viete budem... celý příspěvek >
Opravy a údržba malotraktoru TZ 4K 14, 15.3.2010
mám pod tatrami málo jazdený pekný kúsok tk14, je to pracant, velmi spolahlivý, nemám k nemu žiaden manuál ani návod, všetko čo viem o tomto stroji pochádza z tejto stránky. Dakujem. Mám niekolko otázok na údržbu a to hlavne kolko a aký typ oleja sa... celý příspěvek >
Stihl 023, 7.2.2010
Zdravím víčko jedine vymeniť za nové, dá sa kupiť nové samozrejme.
Seřízeni motoru Briggs/Stratton Intek, 18.1.2010
Na ozubenom kole ktoré je na kľuke je značka, to isté je aj na protiľahlom ozubení, je to malá bodka, taký výstupok ako bodka, nastavíš ich jednu značku na druhú a máš nastavený celý rozvod.
Broskyňa Suncrest, má ju niekto?, 14.1.2010
To teda sú Franto
Broskyňa Suncrest, má ju niekto?, 14.1.2010
Ďakujem Vám pán Miloš za odpoveď, asi ju skúsim zasadiť, uvidím,máte veľmi dobré príspevky, rád ich čítam, obdivujem aj to že koľko veľa máte zasadených odrod ovocných stromkov.Čo myslíte pod pojmom poloha?Zdravím Franto
Pozdní odrůdy meruněk, 5.1.2010
Mám Bergeron od jesene 2002,veľmi doporučujem, neskoro a dlho kvitne, nezmrzá,bývam v 300 m.n.m, tento rok dozrela od 5 augusta, posledné plody som oberal 10 augusta, ale v roku 2006 som oberal posledné plody až 6 septembra, je to neskorá odroda,... celý příspěvek >
Motorová píla zn. Timbertech, 8.7.2009
nesranduj porovnávať škodu 120 a mercedes keď kúpim 30 škodoviek za jeden mercedes tak mi určite tie škodovky dlhšie vydržia
Opylení slivoní, 24.5.2009
4 roky hovoria o tom, že sa jedná o dosť mladý stromček. Štandardne ringlóty ale aj väčšina polosliviek býva naštepných na myrobalánoch a práve myrobalány oddiaľujú nástup do plodnosti, kvôli bujnejšiemu rastu.  Niektorí na fóre možno... celý příspěvek >
Výsadby slivoní po odtranění starých napadených šárkou, 26.3.2009
Podľa mňa je možná výsadba hneď... Pôda nebude infikovaná, 10 rokov bude skôr len výmysel. Pri výsadbe by som pôdu vymenil, pretože bude vyčerpaná,  i keď na nej už roky živorili slivky so šarkou, veľa toho vyčerpať nemuseli.  Najviac sa... celý příspěvek >
Špendlíky či ryngle?, 24.12.2008
Zdravim. Len pre zaujímavosť u nás na južnom Slovensku voláme kozie cecky práve Jaderničky moravské, v oblasti hojne rozšírené.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika