Příspěvky uživatele - 200.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde sehnat lípu?, 20.1.2011
Jakékoliv stromky lze zakoupit v lesní školce Vědomice, hned vedle Roudnice nad Labem. Buky, duby, břízy, lípy, kaštany a další. M.R.
Kanadská jedle, 23.11.2010
A nemůže to být spíš jedlovec kanadský-tsuga?! M.R.
Jake ovocne stromy do zahrady u RD, 14.10.2010
Průsvitné letní mám taky, ale jako předpisatelé bych ho nedoporučovala, to už je lepší např. podzimní Jimes Grive, který zraje trošku později, nemoučnatí tak rychle, plodí spolehlivě, je mírně navinulý, používáme ho na vše-přímou spotřebu, křížaly,... celý příspěvek >
Zimolez nebo kanadská borůvka?, 8.10.2010
Na obrázku č.2 je zimolez kamčatský, ovšem na obrázku č.1 není rozhodně kanadská borůvka. List neodpovídá ani tvarem ani zabarvením. M.R.
Pěstování rozmarýnu, 8.10.2010
Chlad ani slabší mrazík by mu rozhodně ublížit neměl. Ta průchozí veranda bude určitě ideální, prosklená lodžie není třeba. Držím palce. M.R.
Pěstování rozmarýnu, 30.9.2010
Před několika roky jsem zakoupila prvně rozmarýn. I s květináčem jsem ho vsadila mezi kytky v záhonu. Zima přišla dřív než jsem ho stihla vyrýt a přenést do chladné místnosti-není zrovna mrazuvzdorný. Nicméně "přežil" a tak další zimu jsem... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 1.9.2010
Dobrý večer, nejsem Irča, ale před 3 roky jsem u p.Peška kupovala mimo jiné Malinové hornokrajské-zatím kvete, ale plůdek se žádný neudržel. Nabízí i holovouské. Stačí když si na netu dáte do vyhledavače stareodrudy, najdete kontakt úplně v pohodě.... celý příspěvek >
Maliny neplodí, 25.8.2010
Paní Aleno, mám to samé a koupila jsem onen maliník pod názvem Heritage. M.R.
Jak to vypadá s úrodou broskvoní?, 20.8.2010 Obsahuje fotku
Bohužel nektarinka v letošním roce vypadala velice slibně, ale plody hnijí a praskají a tak ani množstvím ani kvalitou nedosáhne na úrody uplynulých let. M.R
Jak to vypadá s úrodou broskvoní?, 20.8.2010 Obsahuje fotku
Zkusím vložit pár obrázků broskvoně, kterou jsme očesali tento týden. Přes předpoklady, že z úrody letos nic nebude, zaplodila a měla nádherné veliké plody. M.R.
Co dělat proti plzáku španělskému?, 19.7.2010
Problém je v tom, že pokud bude podobných "chovatelů" slimáků více, může se časem stát, že některou zeleninu či ovoce budeme znát pouze z obrázků-když to hodně zveličím. Možná by bylo dobré uvažovat o "transportu" přemnožených... celý příspěvek >
Rizkovani oleandru, 28.6.2010
Jako s většinou ostatních "ulomených větviček" či řízků-stačí dát do kelímku či sklenice s vodou a čekat. M.R.
Jak mnozit fuksii ktera se mi vetrem zlomila, 15.6.2010
S tím souhlasím. Sama vrcholek zaštipuji ale až když řízek zakoření, to rozvětvení je důležité, jinak by ta rostlina nebyla moc "bohatá". M.R.
Jak mnozit fuksii ktera se mi vetrem zlomila, 14.6.2010
Fuchsie množím úplně prozaicky-koncové výhony zčásti, která bude v zemině, zbavím lístků a podobně jako pan P.P. píchnu rovnou ale do substrátu např. pro muškáty a udržuji ho vlhký. Nepoužívám ani stimulátor a rostlinky rostou velice dobře. když mají... celý příspěvek >
Jaký postřik, 31.5.2010
Nejsem chemik, ale lidé znalí a zasvěcení už dříve to zde probírali. Výluh z tabáku dle nich rozhodně není BIO a obsahuje škodliviny horší než ty, co jsou v chemických postřicích na mšice určených. M.R.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika