Příspěvky uživatele - 35.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chlazení piva, 31.8.2009
Já jsem koupil klasickou auto tašku na 12v a přetvářeč z 220 na 12 stejnosměrného. Do dané tašky jsem smotal hada z mědi na jedné straně dole je přívod a na noře z boku vývod na kohout.. Tyto tašky jsou odizolované takže krásně studené pivečko.... celý příspěvek >
Peceni grilovani v plech bedne, 17.8.2009
Zdravim S kamarady jse si udelali takovou (rakev) na selata. Je pravda ze ohniste mame dole ne oddelene a jsme spokojeni. Jeden hospodsky kteremu jsme gril pujcili si nechal udelat s bocnim ohnistem. Po nejake dobe se na nas obratil at mu pujcime... celý příspěvek >
Ibišek, 12.8.2009
ibysek je jedovata rostlina, takze vylucuje do vzduchu jedovate plyny, ktere muzou cloveku narusit spanek
Ibišek, 12.8.2009
ahoj, chtel bych se zeptat jak je to s pestovanim ibysku v byte, slysel jsem, ze neni vhodne ho mit v mistnosti kde se spi, dik
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika