Příspěvky uživatele - 99.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přírodní lednice - jáma, 10.6.2010
jako dítě si pamatuji, že na během celoletního stanování na Orlíku jsme měli za stanem vyhloubenou díru necelou metr hlubokou a přiklápělo se to polystyrenem a ještě si vybavuji, že to občas naši kropili konví jinak já na ryby vozím plynovou... celý příspěvek >
Okurky - prosím o radu, 9.6.2010
tak jsem právě dokončil postřik Acrobatem na okurkách a rajčatech, noc bude teplá a beze srážek dopoledne by na to už bylo horko a pak začínají hrozit bouřky z horka plus víkend a další dny déšť, přišla mi na to teď vhodná doba, preventivní... celý příspěvek >
Okurky - prosím o radu, 9.6.2010
pokud ty sazenice seženete, tak staré okurky vyhoďte a dejte nové a hned to hlídejte a i preventivně stříkejte! nová okurka bude rozhodně lepší než stará vyléčená...
Uhorky, 9.6.2010
taky tak :) já aplikoval na komplet asi 20 sazenic a VŠECHNY ok!!! a už jsou v záhoně
Okurky - prosím o radu, 9.6.2010
možná bych zvážil ještě nákup sazenic, včera jsem je ještě viděl u stánku... zachránit se to možná ještě dá, ale už tomu moc nevěřím, jak se plíseň rozjede už několik dní tak to je většinou marný boj... chce to něco silnějšího než třeba Kuprikol,... celý příspěvek >
Okurky - prosím o radu, 9.6.2010
už jste je letos něčím stříkal proti plísni okurkové?
Jak hluboko zarýt to, co nejde odplevelit?, 9.6.2010
nebo tři tyčky třeba na rajčata do trojúhelníku kolem rostliny a kolem potravinářská folie co máte v kuchyni já se zrovna chystám s roundupem a se štětečkem na svlačec, lokálně ho tak hubím přímo v záhonech, neuvěřitelný prevít co dělá dlouhé výhony... celý příspěvek >
Jaká je to choroba?, 9.6.2010
řeším stejný problém!!! letos zasazené 2 stromky obyč plus 5 sloupovitých jabloní a právě teď jsem zjistil stejný problém!!! na všech to mám... před týdnem ještě nic!!! to je fakt na mrtvici... takže Baycor?
Sviluška či co?, 9.6.2010
sviluška dokáže porost bezpečně zdecimovat, jakmile se objevují už ty pavučinky tak bývá na záchranu dost pozdě, resp. aspoň ce so úrody týče, u takových jednoletých plodin ála okurka či paprika to je vlastně likvidace rostliny navždy postřik 2x v... celý příspěvek >
Domácí ořechovice, 13.7.2009 Obsahuje fotku
tak jak jste dopadli? naloženo? :) já mám naloženo ze 6 litrů vodky, asi kyblík ořechů na to padnul pak to ředím tak na 8-10% alkoholu cukrovým sirupem, takový sladký likér, pije se to na trávení a skutečně to funguje a to dost zásadně! a čím... celý příspěvek >
Okurky Saladin, 13.7.2009 Obsahuje fotku
to teplo na pár dní co bylo zásadně pomohlo!!! hniloba je pryč, resp. se to teď ukázalo na jednom jiné místě v horním patře, nic zásadního ale! horní patra mají nasazeno jako blázen a vypadá to teď z těch pár sazenic na sklízení několika krásných... celý příspěvek >
Okurky Saladin, 12.7.2009
nakladačky se "nevyštipují", jen si je směrujte pěkně na tu síť; čím výše od země, tím lépe (plíseň) a preventivní postřik? no klasika, to je stejné jako na rajčata, Kuprikol Dithane Acrobat Champion a spol.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika