Příspěvky uživatele - 99.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kůrovec na meruňce a jabloni?, 22.5.2009
Kdysi dávno jsem měl taky takovýto problém u V. Pavlovické.Dělal jsem tehdy v SOR.(středisko ochrany rostlin).Jediné co na tyto červíky platilo byly silné systémové insekcitidy jako METATION, ANTHIO, INTRATION.Už ani nevím jestli jsem to napsal... celý příspěvek >
Mladá broskvoň, 16.5.2009
To byla ta chyba že kvetla.Veškerou sílu dala do květu a na listy ji už síla nezbyla.Příště květy vyloupat a nechat stromek pořádně zakořenit.Ke stromku nalít denně konev vody.Čao hodně zdaru Děda Hary!
Jak vypěstovat broskvoň, 15.4.2009 Obsahuje fotku
Nebojte se očkování broskvoní.Zkuste si to jako já zamlada, když jsem dělal synovi píšťalku. V plné míze vrbového prutu se to nejlíp učí.Já preferuji taky srpnové očkování, jarní dodělávám na podnožích které nebyly dostatečně silné v srpnu.Očkují na... celý příspěvek >
Mají se otrhat květy z loni zasazených stromků?, 15.4.2009 Obsahuje fotku
Již v příspěvku o slivoních jsem uvedl že v prvních letech raděj ukazuji hezkou korunku než pár hezkých modrých švestek.Ona trpělivost se zcela jistě vyplatí.Pan Skála nebyl daleko od pravdy, může se stát i takováto věc.Já to přirovnávám k dítěti,... celý příspěvek >
Čím teď na podzim přihnojit, 13.4.2009 Obsahuje fotku
I když dotaz zněl čím hnojit na podzim, přikláním se k přízpěvku,,hnojím zjara,,Má zkušenost je asi taková : Po odejití sněhu rozhodím po obvodu koruny kombinované hnojivo (rozumí se po zemi).Kdo má to štěstí a přijde levně k dřevěnému popelu může... celý příspěvek >
Meruňka kvete, 13.4.2009 Obsahuje fotku
Tak už kvetou i ve 300 metrech.Velkopavlovická.
Střih mladé švestky - konkrétně, 13.4.2009 Obsahuje fotku
Toto je čistě moje teorie, praxe a zcela jistě se bude lišit od jiných praktik.Já se držím metody,,Ohýbaj ma Mamko dokud já som Janko až já buděm Jano něohněš ma Mamo,, A tak je to taky s ovocnýma stromkama.Nesnažím se abych už druhým rokem ukazoval... celý příspěvek >
Zežloutnutí listů, 4.4.2009
Vloni mi na Redhavence totálně zežloutly listy, pár plodů dozrálo ale byly menší.Jak se letos tohoto jevu vyvarovat?prosím, poraďte.Předem dík Děda Hary!
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika