Příspěvky uživatele - 248.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trávník pod smrkem?, 20.5.2009
Záleží na tom, jak je smrk vysoký a jak nízko má poslední větve (a jak jsou husté). Pokud je to nějaký starší smrk a nízké větvě mu již chybí nebo byly odstraněny, tak máte šanci tam něco vypěstovat. Posuďte množství světla, které dopadá do postižené... celý příspěvek >
Ptám se, 19.5.2009
Na mramoru grilovat půjde - viděl jsem to na vlastní oči Pokud ovšem ta mramorová deska nebyla také žula Nechte si chutnat!
Ptám se, 19.5.2009
Nejsem si zcela jistý, zda jsem pochopil, jaký vlastně máte ten kámen. Ale ať už to bude kterýkoliv z těch dvou nebo více kamenů, zkusit to můžete. Na kameni se griluje poměrně bez problémů... jen na rozpálenou plochu nelejte kýbl studené vody, to by... celý příspěvek >
Výška půdy proti obrubníku, 19.5.2009
1-2 cm pod úroveň obrubníku po zválcování povrchu. Ale i když to zválcujete, může si to ještě trochu sednout - pokud ale budete mít nějakou hlínu v rezervě, můžete za pár měsíců dosypat a převálcovat.
Trsy tvrdé trávy?, 19.5.2009
Z fotky bych mohl posoudit více... ale pokud je trávník nestejnoměrný a přes sekání se ho nedaří usměrnit, zvažte, zda by nebylo lepší ho založit znovu.
Elektrická sekačka nebo aku?, 19.5.2009
Před několika dny jsem tu zmiňovanou Gardenu (powermax 42) obracel na záda v jednom hobby marketu:-) Prohlížel jsem si ji. Osobně se mi líbí, a to nejen vzhledově. Je lehká (například adekvátní sekačka od Brillu - Brill Evolution 41 - o které jsem... celý příspěvek >
Zakládání a údržba trávníku, 19.5.2009
Ještě jednou díky! Rozumím a pokusím se sehnat píseček do 1,5mm;-) Věřím, že to mému Gazonu (který jsem koupil také díky Vaší velké chvále) udělá dobře
Bosch Rotak a Flymo, 19.5.2009
Opravdu nemá nikdo z uživatelů Bosch Rotak, aby řekl, jestli ten boční hřeben k něčemu je?
Zakládání a údržba trávníku, 19.5.2009
Díky za radu! Snad pořídím dobře. Poblíž mého bydliště prodávají plavený písek o nízké frakci - prý se dá použít na štukování. Snad jeho vyplavování z půdy nebude nějak rapidní, ačkoliv, jestli to chápu správně, tak ten písek postupně mizí (malinké... celý příspěvek >
Zakládání a údržba trávníku, 19.5.2009
Dostal jsem doporučení do půdy před založením trávníku zapravit plavený písek. Někde se zase doporučuje písek betonářský. Mohl by někdo napsat přesný název a frakci písku, který je tím nejlepším možným řešením při zakládání trávníku? Možná to zní... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka, 18.5.2009
Aku nebo elektrickou? Pokud normální ruční, tak je mnohem levnější Brill. Ale co do kvality, tak neumím posoudit, která značka je lepší.
Mulčování trávníku na zahradě - pro a proti, 18.5.2009
Z hlediska dodaných živin, které člověk vlastně sběrem do koše uměle odebírá, je to jistě výhoda. Ale asi skutečně záleží na typu trávníku a jeho požadovaném vzhledu, nárocích na údržbu apod.
Hnojivo na trávník, 18.5.2009
Ještě jsem to objevil u jednoho prodejce. Nejsem si jist, zda to komunitou nebude považováno za reklamu... případně prosím administrátora o smazání příspěvku. Je to firma Chemicor, psal jsem jim mail a informoval se na cenu a dopravné. Ještě jsem... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka TC 32 Me, 18.5.2009
Možná by nebyla nutná přímá reklamace (formálně to tak asi stejně nazvete), zkuste vyhledat nějaké blízké servisní středisko (lze zjistit z netu dle vašeho bydliště na adrese www.brill.cz) a zavolat jim s tím, že ji potřebujete seřídit. Třeba by byli... celý příspěvek >
Mulčování trávníku na zahradě - pro a proti, 18.5.2009
Díky za vaše názory! Obloukem jsme se dostali k potvrzení stanoviska, že mulčování je vhodnější pro extenzivně udržované plochy, jako sady či typy "lučních" porostů, které se sečou v delších intervalech, a kde by navíc byl sběr či hrabání... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika