Příspěvky uživatele - 132.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vosí hnízda v zemi, 21.5.2009
Prosím toto nedělejte, zlikvidujete tím i vzácné druhy vos, které se potulují kolem. Je to starý trik včelařů, kteří takhle likvidují vosy u včelínů... Pokud je chcete zlikvidovat jednou provždy, je nejlepší deratizér. Nemusí být právě plyn, mě je na... celý příspěvek >
Největší vžité fámy na zahradě, 21.5.2009
Toto vlákno je skvělý nápad :) Jen bych dodal poznámku k bodu "K", rašelina má mnohé výhody, ale pokud možné, je dobré ji nahradit. Její těžba silně devastuje krajinu, v Japonsku se třeba používá vyjímečně a to spíše jen pro úpryvu pH, kdy... celý příspěvek >
Jak na kuny, 21.5.2009
Abych uvedl moje jednání na pravou míru - psal jsem, že nechci nechat pojít kunu hlady, že je to morbidní, ale max je otrávit a nejlíp rychlým jeden, ne warfarinem a nebo podobnými hemolytickými jedy. Myši/potkani/krysy se tráví běžně, týdně jich ve... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika