Příspěvky uživatele - 23.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
štěně a bleška, 13.11.2008
zdravím Vás, naše štěně fenka Astička (má 3 měsíce) má asi blešku. zničeho nic se začne divoce drbat. jak jí máme pomoct?
Okružní pila Hecht 822, 5.11.2008 Obsahuje fotku
na internetu jsem nenašel typ pouziteho motoru. jsou tu jen údaje 230v, 2200w. asi není pouzitý ani asynchronnak, ale obycejnej komutatorovej.  ma vetsi ucinost a pro cinany neni tak nákladnej na vyrobu. nema ale takovou zivotnost a dela vetsi... celý příspěvek >
Dolmar PS-420, nebo 420C a proč?, 28.10.2008
Už jsem si tohoto problému všimnul dříve. Někdo zadá diskutabilní téma a pak se do další diskuse nezapojí. Jak kdyby někdo hodil kost smečce psů. Jak kdyby ty témata někdo umě vymýšlel a záměrně chtěl provokovat. Na druhou stranu mě ale mrzí, když se... celý příspěvek >
Technika sečení křovinořezem, 7.10.2008
snižování otáček až k volnoběhu vadí hlavně spojce.
Rotační sekačka Vega S465, 24.9.2008
Tak už mám druhou závadu. Sekačka se při sečení vysoké trávy občas ucpe. Pak rukou uvolním trávu z vyhazovacího tunelu a snažím se sekačku opět nastartovat. Tentokrát zůstala nějaká tráva i pod sekačkou a díky zvýšenému odporu při startování se... celý příspěvek >
Dolmar PS 350, PS 420, 24.9.2008
Taky používám úpravu svých příspěvků. Toto není diskuse mluveného slova a když napíšu nějakou blbost, nebo napíši ve spěchu nějakou hrubku, jsem rád, když si to po sobě můžu opravit (upravit).Nevýhoda tohoto fóra je, že se v záhlaví neobjeví, že... celý příspěvek >
Dolmar PS 350, PS 420, 24.9.2008
Hlavně pro starší lidi je používání něčeho jiného než M2T-čka těžko pochopitelné. Např. můj táta mi neustále leje do křováku Stihl M2t-čko. Když už nic jiného, používejte alespoň kvalitní 2T olej s normou TC. Např. hornbach nabízí olej Johnsered 4... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika