Příspěvky uživatele - Melisa

Obří masitá rajčata, 10.4.2013 Obsahuje fotku
My jsme obry pěstovali jednou, rajčata vypadala pěkně, ale byla příšerně moučná, k jídlu nám nejela, jen na zamražení k vaření. :-( Co to je za odrůdu nevím, dostali jsme sazenici.
Pěstování rajčat 2013, 7.4.2013
Rajčatáři, prosímvás, vyštipujete zálistky už i u sazeniček? (Velikost 15-30 cm).
Mochyně peruánská, 4.4.2013
Teď už bych šla spíš do sazenic. Já jsem je vysívala na začátku ledna, teď jsou asi centimetrové. Je možné, že rostou pomalu kvůli nedostatku světla, ale asi je to nezpomalilo nějak extrémně. Prostě jsou to loudové, takže sazenice budou dobrá... celý příspěvek >
Vytáhlé sazenice, 30.3.2013
Bylo by asi dobré misky něčím podložit, aby se sazeničky dostaly nad úroveň rámu, budou na tom se světlem zase líp.
Hnojení, postřiky rajčat - rady, 25.3.2013
Já jsem ani nehnojila, ani nestříkala a v pohodě. Všechno rostlo a plodilo i tak.
Využití palet, 24.3.2013
A kdyby ne, je to i jako webovky.
Pěstování rajčat 2013, 20.3.2013
To se tu už probíralo horem dolem, koukněte do dalších diskusních vláken o rajčatech. :-)
Mrazy v březnu 2013, 20.3.2013 Obsahuje fotku
Nějak takhle :-) Karel Čapek, Zahradníkův březen: Máme - li podle pravdy a prastarých zkušeností vylíčit zahradníkův březen, musíme pečlivě rozlišit dvě věci: A) co zahradník činit má a chce, a B) co skutečně činí, nemoha dělat více. A) Tedy... celý příspěvek >
Ako spravne pestovat planty rajcin?, 14.3.2013
Jestli se vám tam ale vytahují stejně, tak bych to dala raději přece jenom na parapet doma - bude o malinko víc světla a nemusíte se bát, že vám procházející soused plata sejme z vratkého sušáku. Nejsem odborník, ale klidně bych ty rostlinky... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 9.3.2013
Já koukala na týdenní předpověď na seznamu a na model Medard a podle nich to nespadne (aspoň tady u nás - Brno) pod -3. Na tom Medardovi to tedy měli jen do úterka. Stejně týdenní předpověď už je stejně  sci-fi, tak uvidíme, jaká bude... celý příspěvek >
Zase růže, 9.3.2013 Obsahuje fotku
Při odklízení chvojí jsem objevila tohoto nocležníka. :-)
Lithodora diffusa, 9.3.2013 Obsahuje fotku
Přes zimu (zakrytá chvojím) rostlina takhle "proschla" - nebo co to je. Vzhledem k tomu, že se jeví jako děsná háklivka (ze 3 koupených jedna zašla hned, druhé dvě jsou takto více či méně poničené) - radíte prostříhat to uvadlé, nebo nechat být,... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 9.3.2013
Hrůzu pusťte k vodě, klíčí už všem a něco vydrží. A ani ty ohlašované mrazy nejspíš nebudou tak strašné, jen televize vzbuzuje ten dojem, aby byly emoce. Nakonec z nich vylezlo, že "ochlazení o 20 stupňů!" znamená, že na jihu na sluníčku bude... celý příspěvek >
Staré jabloně 1; zmladit nebo skácet?, 8.3.2013
Omlouvám se předem odborníkům ovocnářům za laický názor, ale ten strom je natolik pěkný, že pokud vám tam extra nevadí (nestíní, padající ovoce vás nepřivádí k šílenství, netoužíte na jeho místo nasázet 3 jiné atd.) - tak bych ho extra neřešila. Taky... celý příspěvek >
Jakou odrudu jahod na balkon?, 5.3.2013
Poptejete se známých se zahradou, měsíční jahůdky se množí jak blázen, určitě vám rádi dají. :-)
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika