Příspěvky uživatele - 205.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Už vám leze podzimní česnek?, 16.3.2017
jesenny cesnak sa sadi na jesen kvoli tomu, ze do jari pri beznom skladovani nevydrzi - sprachnivie, alebo sa inym sposobom pokazi. Ak mate zivotaschopnu sadbu, tak problem nie je. Avsak aj jarne odrody je vyhodnejsie sadit na jesen, lebo dosiahnu... celý příspěvek >
Kde koupit (zasláním) špičkové nové rezist. odrůdy na A2?, 9.3.2017
Ano vyzera to tak. Cislo 0476 je Ing. Pavel Voráček, takže Fytos. Odkaz na register.
Kde koupit (zasláním) špičkové nové rezist. odrůdy na A2?, 8.3.2017
Co je to ten Lumigreen zac? Je jasne, ze je to len priekupnik, ale aka ja kvalita? Od koho berie vypestky?
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 7.3.2017
mozete skusit Neem-Azal, ten je rastlinou vsterbavany. Ale vcelam neskodi len neonikotinoid aplikovany na kvitnuci porast ale na lubovolny porast navstevovany vcelami. To su napr aj rozne zdroje prirodnych zivic (najma ihlicnany - propolis), ale... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 7.3.2017
V prvom rade ako byvaly vcelar, ktory skoncil aj kvoli tomuto svinstvu. Samozrejme dalo by sa s tym aj nadalej prezivat, ale ja som vcelaril pre radost a nie pre zisk. Nuz a ked vidite ako vam vcelstva pocas repkovej znasky slabnu a stavaju sa... celý příspěvek >
Kam kráčí zahrádkář?, 27.2.2017
Ja som minuly rok mal ceskeho Zahradkare predplateneho prvykrat a musim skonstatovat, ze stacilo. Potesila ma jedine asi prilohova prirucka o pestovani tekvic a nejake semienka. Za cenu predplatneho je to ale malo. Skutocne to nie je casopis pre co... celý příspěvek >
Smysluplný počet hlav révy, 3.2.2017
Nespochybnujem Vase dobre skusenosti pri danom sposobe vedenia, avsak nie vsetky odrody dobre rodia na kratkych 2-ockovych capikoch. Myslim, ze napr aj taky Vostorg vyzaduje dlhsi rez a pre vacsiu kvalitu hrozna aj viac stareho dreva. Nero je nieco... celý příspěvek >
Sloupovitě rostoucí pološvestka Jojo na podnoži Krymsk, 3.2.2017
Ja teda som z teplej lokality pri Trnave a Jojo ani tu nie je dost kvalitne - v porovnani s inym odrodami. Obaja susedia Jojo idu prestepit. A myslim, ze jej dali dost prilezitosti na ukazanie sa (5 ci 6 produkcnych sezon?). Jediny vyznam by snad... celý příspěvek >
Smysluplný počet hlav révy, 3.2.2017
Pre stolne odrody podla mna ste nezvolil dostatocny priestor. Tam treba mat dostatok stareho dreva, co pri rynsko-hessenskom vedeni 110cm od seba nebudete mat. Ja mam tiez juznu stenu garaze, pri Trnave, takze mikroklima takmer subtropicka. Mam tam... celý příspěvek >
Prostora pro uskladnění ovoce, 1.2.2017
Ak nahrnat nepremzajucu vrstvu hliny, tak by som polystyren uz nedaval. V tomto pripade by som si spravil klenbovu tehlovu pivnicu zapustenu 80 cm do zeme, uprostred "studna". Problemom potom nebude premrznutie, skor prilisne teplo na jesen tam... celý příspěvek >
Prostora pro uskladnění ovoce, 1.2.2017
Ja mam tiez vysoko spodnu vodu, hoci nizsie nez vy - cca 1-1,5m. Mate v principe niekolko moznosti. Bud sa zakopete 80 cm a navozite si z kazdej strany 1m hliny kvoli izolacii a budete mat klasicky sklep. Alebo postavit klasicky sklad ako maju vo... celý příspěvek >
Karneval, 31.1.2017
Pytal som sa kvoli skladovatelnosti, nakolko M9 ma na skladovatelnost neppriaznivy vplyv a konkretne pre admiral aj jeho slachtitelia odporucaju skor vyssie tvary a silnejsie podpniky.
Karneval, 30.1.2017
Vdaka za radu. Ten Vas Admiral mate na M9?
Karneval, 30.1.2017
Dakujem za odpoved, p. Hlavaty. Skutocne je ten Admiral sladke jablko? Vsade pisu o sladko-kyslej chuti. Jemna kyselinka je vitana, ale bol som v tom, ze to bude znamenat skor priklon k kyslosti nez sladkosti. Chutovym standardom je u mna dobre... celý příspěvek >
Hrušky z obchodu, 26.1.2017
Ked uz sme pri tych zimnych odrodach hrusiek tie menovane p. Hlavaty aj pestujete? Mam zahradu v podobnej teplej oblasti ako Vy a rozmyslam nad nejakymi hruskami. Su tie zimne odrody aj rozumne dlho skladovatelne? Smaozrejme, pozadujem aby aj boli... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika