Příspěvky uživatele - 40.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Afrikány, 30.3.2011
Zdravím. Bylo to tu už 100x vyvráceno jako špatná rada a zas to sem někdo napíše jako super věc. Solit po zahradě je špatně. Afrikány zkusím dat letos do nádob a na místa mimo běžné záhony - před dveře ke vchodu a podobně. Slimáků máme... celý příspěvek >
Ohraničení zeleninových záhonů, 30.3.2011
Zdravím. Momentálně mám lemování klasicky ze starých prken, chci to vyměnit za nízké betonové obrubníky. Na cestičky uvažuju o starém koberci jako základ proti prosrůstání a na to písek proti slimákům. Jestli to bude fungovat nevím, ale mám oboje v... celý příspěvek >
Starší postrek, 29.3.2011
Zdravím. Bývá to napsané na etiketě. Většinou ale doporučují namíchat si jen potřebné množství a hotový neskladovat.
Ibišek ze semínka, 23.3.2011
Mohu se zeptat kde jste sehnala semínka ibišku bahenního? Za odpověď děkuje Maja
Česnekocibule, 23.3.2011
Zdravím. Tak přihodím zkušenosti. I po vysazení ven byly rostlinky sotva jako pažitka, vůbec se nechtěly rozrůst. Uštípla jsem jich v létě jenom prá stébélek, abych ji ochutnala. Teď po kontrole na záhonu to vypadá, že asi vymrzla (pažitka hned... celý příspěvek >
Dýně hokkaido, 23.3.2011
Zdravím. Loni mi Hokkaido špatně klíčila, vůbec se jí nechtělo, spousta semen nevzešlo vůbec. Tak jsem ji letos vysela do pařníčku už teď. Pro změnu vystřelila jak raketa a všechna semena. Super. Musím ji dát už teď do normálních rozměrnějších... celý příspěvek >
Skladování česneku naruby, 23.3.2011
Zdravím. Nechápu to, ale potvrzuji. Stejný česnek jsem měla ve skříňce v kuchyni, část v otevřeném proutěném košíku, vesměs jedna vrstva, sem tam nějaká palička jako druhá vrstva, část jako kytku nastojato ve džbánku.   V košíku odcházel... celý příspěvek >
Sloupové jabloně, 23.3.2011
Zdravím. Stačí prvně přečíst diskuzi. Dejte si do vyhledávání vlevo slovo "sloupcové" a najdete několik diskuzí. Třeba v této jsou i fotky pár let po výsadbě. Jinak do malé zahrádky se hodí, taky s nimi počítám. Chuť není závratná (chutnala jsem... celý příspěvek >
Proč pikýrovat?, 23.3.2011
Zdravím. Do odřezaných krabic od mléka. JSou velké, nepropustí vodu, dobře to v nich prokoření. Papriky i rajčata.
Rozdíl v plodech třešní a višní, 22.3.2011
Zdravím. Královnu Hortensii mají v Lednici ve školním sadě a je chuťově opravdu výborná. 
Jiřiny - řízkování, 18.3.2011
Zdravím. Tak jsem nakonec neřízkovala. Jiřiny zastavit nešlo, tak jsem to vzdala a dala jsem je do velkého truhlíku (50l), ve kterém je budu mít venku, s valitní zeminou. Rostou a zelenají se a včera jsem našla první čtyři poupata. Budu mít asi... celý příspěvek >
Jak udržet maliny bez plevele?, 17.3.2011
Zdravím. Taky jsem to tak udělala u mladých malin. Dvě vrstvy kartonu, který jsem předtím nechala namočit v bečce, aby změkl a na to posekanou trávu. Není nic vidět, nevím, proč se tu kdosi šklebí. Navíc kartony jsou za pakatel, je to vlastně odpad,... celý příspěvek >
Sbírka švestek a slivoní, 7.3.2011
Zdravím. Je to docela stará diskuze, ale zkuste kontaktovat Sdružení přátel modrého ovoce z Velké nad Veličkou.
Staré jabloně a zahrada, 7.3.2011
Zdravím. Začala bych odstraněním opravdu uschlých mrtvých větví a pak probrala ty křižující se. Tím nic nezkazíte. Jablka bych si nechala určit u nějakého ovocnáře (nebo třeba i tady na netu), to pak taky usnadní rozhodování. A držím palec ve vašem... celý příspěvek >
Substrát pro jiřinky (mečíky), 7.3.2011
Zdravím. Každoročně mám jiřiny ve velkých nádobách (ty nízké třeba v 10l, ty ostatní 30l a více, v 50l třeba dvě velké), protože jsem neměla možnost dát je do volné půdy. Substrát kupuju běžný zahradnický označený jako B, nevím která firma. Na dno... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika