Příspěvky uživatele - jjaanina

Střih švestky, 4.9.2013
Děkuji za reakce, pro uživatele sneck, je to odrůda Jojo.
Střih švestky, 19.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím kdy a jak ostříhat šestiletou švestku, druhým rokem rodící. Má přerostlé konce větví, když je ostříháme vyrazí znovu. Foto přikládám. Děkuji Jana
Usychání listů, 9.9.2011 Obsahuje fotku
Omlouvám se, že jsem tak dlouho nenapsala, ale problém se vyřešil sám když zapršelo. u nás je opravdu hodně sucho a mladé rostliny asi nestíhaly zásobovat vodou hrozny a listy.
Usychání listů, 11.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, jakou chorobu trpí naše vinná réva, bílé, Hibernal. Začala cca před 14dny, žloutnou a následně uschnou spodní listy a usychají vrcholky výhonů. Projevila se na dvou hlavách a postupně se šíří na ostatní. Děkuji moc... celý příspěvek >
Polámaná růže, 16.3.2011
Dobrý den, pěstuji třetím rokem keřovou růži Ascot. Byla nejvitálnější ze všech anglických růží co mám a jediná úplně zdravá, nádherně kvete, jen nevoní. Včera se na ni manželovi sesypala hromada cihel. Růže je hodně polámaná, ale já ji chci pokud to... celý příspěvek >
Co je to prosím za růžičku?, 11.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o určení růže na fotkách. Našla jem ji na jedné opuštěné zahradě. Byla taková neduživá, ale teď už je na tom lépe. Keř je výšky cca 1metr. Květy velké, plné asi 11cm průměru. Okvětní lístky jsou zvenku světle růžové a zevnitř tmavě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika