Příspěvky uživatele - V__K

Je možné ještě zasít ředkvičky?, 28.5.2010
Je skoro pozdě, je dlouhý den a může /může???/ být sucho. Skusit to můžete, jde o nic.
Opadávání listů broskvoní, 27.5.2010
Nemůže to být padlí broskvoně? Na tom prostředním snímku je patrný šedivý nálet. A při padlí listy hnědnou a opadávají.
Jabloň postříkaná jarovou vodou - proti mšicím, 26.5.2010
Já bych to nechal být a řezal bych až na jaře.
Hnojiva na trávník s obsahem herbicidů a kompostování trávy, 26.5.2010
Proč je to blbost?
Hnojiva na trávník s obsahem herbicidů a kompostování trávy, 26.5.2010
Blbost to není. Existuje hnojivo Travin, které obsahuje 2 herbicidy proti širokolistým plevelům.
Plíseň, 24.5.2010
Já bych řekl, že to septorióza není, je to tím, že živoří v kelímku.
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 24.5.2010
Prosím všechny, ať píšou KDE to bylo!
Feromonový lapák na obaleče jablečného, 23.5.2010
Jako malý experimentátor jsem letos po mnoha letech zase vyvěsil lapák na obaleče jablečného. Samci se zachytávají na lepicí ploše, nad kterou je umístěn čudlík se samičím feromonem. Samci se počítají a po výrazné letové vlně se provede cíleně... celý příspěvek >
Kdy sadit vinnou révu?, 23.5.2010
Jaký je mezi nimi rozdíl? Koupit se dá asi jen dolomitický vápenec.
Je toto moniliový úžeh?, 23.5.2010
Letošní rok bude ve znamení boje s chorobami a škůdci. Na to, jaká je zima, je jich dost.
Nejchutnější rajčata, 23.5.2010
No, pár rajčat jsem musel vyměnit a ostatní se docela sebrala /sázel jsem je před tou zimou/. Tak uvidíme. Okopal jsem je, malinko pohnojil Cereritem... Jen aby bylo trošku teplo - předpověď počasí nic moc, ale taková zima už nebude.
Mšice na třešních, 22.5.2010
Co cože?
Klíšťata na zahradě, 22.5.2010
Ne ne!!! Děti a senioři. Nejlépe všichni. Tři dávky během jednoho roku stojí zhruba 17 stovek, ale stojí to za to. Neurologické komplikace jsou hrozné.
Jak hluboko zasadit rajčata?, 21.5.2010
Ne ne.
Klíšťata na zahradě, 21.5.2010
Postřik insekticidem je možný, ale musel by se opakovat aspoň každých 10 dnů. Důležitá je prevence - očkování proti encefalitidě /nejlépe celá populace, ale hlavně děti a senioři/. Problematické je omezení přístupu malých savců /ježek a myši/.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika