Příspěvky uživatele - 0

Králíci - očkování, 29.8.2010 Obsahuje fotku
Nebyl jsem přihlášen a foto vkládám dodatečně.
Zazimování malého jezírka, 29.8.2010 Obsahuje fotku
Nenapsal jste jaké druhy máte v té mělčině. Ty co pocházejí z našich zeměpisných šířek vydrží , ale například modrásku srdčitou - viz moje foto, nutno ponořit.  Svoje zimuji v třiceti centimetrové hloubce.
Přesazování švestkových semenáčků, 29.8.2010 Obsahuje fotku
Budu stručný.  Stromky jsou stále ještě v plné vegetační aktivitě a poškodit nyní kořenový systém, když je velký odpar vody a asimilující listy nutně   stromky v tuto dobu potřebují pro přípravu na zimní období, znamená jejich citelné... celý příspěvek >
Jak to vypadá s úrodou broskvoní?, 21.8.2010 Obsahuje fotku
Nektarinky již měknou a začínám je průběžně sklízet , protože se na ně slézá a slétá kde co.
Zahradní jezírko - akvarijní ryby, 14.8.2010 Obsahuje fotku
Jezírka v  roce 2010.  Na hladině jsou chovné síťky.
Jak to vypadá s úrodou meruněk?, 14.8.2010 Obsahuje fotku
Dnes 14.8.2010 jsem  sklidil plody meruňky Bergeron. Začali je nakusovat  škvoři a nemělo smysl je dál ponechávat na stromě. Některé hned skončily v křehké  lité buchtě, byly v ní perfektní. Škoda, že jsem zapoměl  tu buchtu... celý příspěvek >
Jak to vypadá s úrodou broskvoní?, 24.7.2010 Obsahuje fotku
Již jsem musel sklidit plody LUNY. Stačilo přijít ke stromu a byla hned cítit vůně zralých plodů, což o něco dříve zjistili škvoři a slimáci, takže několik broskví už bylo znehodnoceno. Fajn, že to dozrálo před těmi lijáky, jenž právě teď venku... celý příspěvek >
Včely jaro 2010, 16.7.2010 Obsahuje fotku
Skutečná vydatná snůška probíhala právě teď poslední týdny s teplým počasím. Je nejvyšší čas med vytěžit a včely hned po medobraní připravovat na zimu i následnou sezónu r. 2011.
Jak to vypadá s úrodou meruněk?, 13.7.2010 Obsahuje fotku
Odrůda Leskora již dozrála, ale oproti loňsku je podstatně slabší úroda.
Jahody - která odrůda je ta nej?, 6.7.2010 Obsahuje fotku
Obrázek - poslední plody Elsanty z nehnojených a nezavlažovaných rostlin jsou poněkud menší velikosti, ale na chuť stále pravé jahodové.
Vodní meloun, 24.6.2010
"Prolétl" jsem příspěvky očima a nikde si nevšiml, že by někdo zmínil při pěstování vodních melounů jeden VELEDŮLEŽITÝ údaj, aby bylo dosaženo úrody i tam, kde pro to nejsou vhodné venkovní podmínky. V současné době je nepěstuji, ale zabýval jsem... celý příspěvek >
Jak založím skalku?, 23.6.2010 Obsahuje fotku
Je to snadné, žádná složitá řešení. Navršil jsem táhlý val ze zeminy, vsadil kameny a po slehnutí mezi šutry osázel mezery skalničkami. Ve svahu se jen odstraní vrchní drn a pak naaranžují i zahloubí kusy skal, plus hned osadí.
Broskvoně - kadeřavost - rok 2010, 23.6.2010 Obsahuje fotku
Ještě foto.
Od včel ke králíkům, 9.6.2010 Obsahuje fotku
A nemusí jít o náhlou změnu chovatelských návyků. Jak jsem psal vyčerpání březostí a kojením činí samici vnímavější.
Svoz sena, 9.6.2010 Obsahuje fotku
Foto-přídavek.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika