Příspěvky uživatele - saruska26

Stavba udírny s grilem svépomocí, 6.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, také vkládám náš krb. Splňuje vše co jsem chtěli. Vyšel nás levně, cihly jsme měli za 15 kč jednu, komín z plechu jsme udělali doma, rošt nás stál 500 a betonové desky jsme udělali ze zbytků od známých. Nejdražší na tom byly asi ty lícové... celý příspěvek >
Problém se zelím, 7.11.2011
Tak jsem byla vcera ochutnat to naše zelí, a je výborné. Mám z toho hroznou radost. Děkuji všem za rady
Problém se zelím, 2.11.2011
Když jsme zelí dělali, bylo v tom sklepě tepleji, a taky jsme ho nechali 5 dni doma, takže v pokoji bylo okolo 20 stupnů, potom jsme ho dali do toho sklepa, kde bylo okolo 15 stupni, ted když je venku větší zima, je tam mezi 8-10 stupni. S tou... celý příspěvek >
Problém se zelím, 1.11.2011
Ten igelit tam je protože se nam podařilo rozbít pokličku na zelnák, tak ho tam mame aby se tam nedostali nejaké zvířata a nečistota. Až přijedu domu, tak ho sundam a dam tam normální pokličku od hrnce. A do žlábku naleju vodu, obden ho chodíme... celý příspěvek >
Problém se zelím, 1.11.2011
Takže myslíte, že mu mám dát ještě šanci?Jak dlouho asi tak trvá celý proces kvašení. A těmi jablky jsem něco zkazila??Zkusím odebrat tu horní vrstvu a ochutnám zespoda
Problém se zelím, 1.11.2011
DObrý den, i já mám dotaz ohledně zelí. Zelí jsme nakládali 28.září, nakrouhali ve vanicce, dali jsme sůl a kmín, nic víc. Napěchovali ho do kameninového sudu, vyrstvy prokládali vinými listy a jablky, nahoru dali igelit, na ten jsme nalili vodu a... celý příspěvek >
Tráva, 21.9.2011
Dobrý den, o víkendu má být hezky tak by jsme chtěli zrotovátorovat plochu po foliáku, který jsme zrušili a zasít tam trávu, myslíte že ještě můžeme, nebo máme raději počkat na jaro?Myslím jestli to ta tráva ještě stihne, aby nevyrostla a hned... celý příspěvek >
Pergoly, 2.9.2011
Trámy jsou ze starého baráku, rozměry jsou 13x13cm. Vzdálenost na konec střechy je 130 cm. Když se dělala střecha stáli na těch prknech chlapi co měli 90 kg. Tak snad nenapadne nikdy tolik sněhu aby se nám to neprohnulo . Jinak už máme i podlahu... celý příspěvek >
Svilušky + puklice na phalae nopsisu, 24.8.2011
Dobrý den, take jsem to měla na orchideji, ja si koupila Biool, nejdrive kytky osprchovala, potom nastříkala postřikem z Bioolu a ještě jsem musela prolít hlínu silným roztokem, protože se to drží i v hlíně. Pomohlo to. Jsou pryč. Taky jsem si... celý příspěvek >
Ibišek bahenní, 24.8.2011 Obsahuje fotku
Tak včera mi konečně vykvetly. Tak posílám foto
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 24.8.2011 Obsahuje fotku
Tak včera konečně vykvetly. Musela jsem ho hned vyfotit a pochlubit se 
Ibišek bahenní, 21.7.2011
Dobrý den, koupila jsem si v roce 2009 na podzim ibisky, na zimu jsem je serizla, obalila vetvemi, aby nezmrzly, na jare 2010 odkryla a v srpnu 2010 už krásně kvetly, musíte jim dát čas, kvetou až takhle konem července a spíš v srpnu.Ve 2010 na... celý příspěvek >
Prázdná kytičková zahrádka, 18.7.2011
Dobrý den, mám dotaz, loni jsem si založila zahrádku, mám tam kostace, lilie, mečíky, levanduli, hyacinty, tulipány, narcisy, jenže kromě levandule a mečíku, mám již všechno odkvetlé, když jdu na procházky,  všude to jen kvete a já to mám takové... celý příspěvek >
Pergoly, 13.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, ráda bych se pochlubila naší pergolou, zatím to ještě není hotové, ale snad do konce prázdnin bude. Všechno jsme si dělali sami za pomoci kamarádů. Včera jsme dodělali podklad pod zámkovou dlažbu.
Za kolik prodat česnek?, 10.7.2011
Dobrý den, loni za 90 kč letos za 130 kč
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika