Příspěvky uživatele - K_R_T_E_K

Rajčata - fleky na listech - co to je?, 8.7.2011
Možná to bude od chladu a deště v kombinaci s živinami. Nemoci bych sem asi nezařazoval.
Neznámá choroba rajčat?, 8.7.2011
Nevyrovnaná závlaha. Záleží na odrůdě, některé mají rady vodu jednou týdně a některé potřebují pořád stejnou hladinu. :)
Nahnivani plodu paprik, 5.7.2011
Spíš bych se přikláněl k teorii nedostatek vápníku.
Plísen bramborová možná léčba nebo konec rostlin?, 4.7.2011
Máte pravdu, na septoriozu opravdu Akrobat není, na tu je zapotřebí přípravek s mědí (kuprikol), chvilku mi trvalo než jsem to nastudoval. Všude je plno informací, ale některé dokážou být zavádějící.
Plísen bramborová možná léčba nebo konec rostlin?, 2.7.2011 Obsahuje fotku
Pro jistotu přikládám pár fotek. Celý záhon byl na jaře prohnojen konským hnojem. Na ochranu byl použit postřik Dithane 2x. Co je to tedy za nemoc?
Rajče středního vzrůstu, ani keřík ani tyčkové, 3.1.2011
Chtěl bych se zeptat, jestli nejsou odrůdy rajčat, něco na způsob keříčkových ale výška rostlin 0,8 až 1.metru. V roce 2010 jsem pěstoval jak keříčková rajčata šejky (ty bohužel byla napadena plísní vzhledem k velké vlhkosti, moc pršelo)  a... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 3.1.2011
Ještě je na rajčata moc brzo, budou slabé a vytahané. Ideální je březen. Pokud budou mít sazenice dostatek světla (jižní poloha domu), klidně bych je zasel mezi 10-20 březnem.  Stejně nakonec záleží na počasí v květnu a červnu.
Choroba na rajčetech, 30.6.2010
Mirku, mám na vás dotaz. Jaký je rozdíl mezi odrudou VILMA a VENUS? Mám nasazené obojí, ale nedokážu je od sebe rozeznat.
Zakořeňování zálistků rajčat, 28.6.2010
Jsou to elektroinstalační pevné trubky průměr 16, délka 3.metry bílá nebo šedá. Ta 16 se dá dobře tvarovat a je vcelku i pevná, větší průměry od výrobce již takto nenatvaruji. Označení je 1516 E KA výrobce KOPOS cena kolem 10,-kč/m
Zakořeňování zálistků rajčat, 27.6.2010 Obsahuje fotku
Taktéž s tím tento rok laboruji. Vysadil jsem v půlce února, ted mi nahazují 5.patro. Sazenice vypěstované ze zálistků mi hážou druhé patro květenství. Na prvním jsou již plůdky.
Papriky - krabatění listů, 24.6.2010
Ano, přesně tak. Mšice se zalepí a udusí.  Cena mýdla + vody... odhadem 1,- až 2,- kč :)
Papriky - krabatění listů, 22.6.2010
Já jsem ted mordoval mšice. Zředil jsem mýdlo v poměru 1lžíce na 2-2,5l vody. Stříkal jsem to třikrát po sobě a můžu konstatovat, že to funguje. Přes 90 % chcíplo!
Papriky - krabatění listů, 22.6.2010
Co může u paprik zapříčin černání listů? Co mám pod folii jsou v pohodě, ale na okraji, kde již nepřesahuje jsou na paprikách zčernalé lístky, takové zeleno šedo černo žilkaté. Zkusím to nafotit.
Úroda, 19.6.2010
Mirku nezoufejte, u vás by se dala tento rok pěstovat rýže
Nejchutnější rajčata, 14.6.2010
Spíš bych je nechal zaležet. Nevím jestli jsou vhodná pro přímou konzumaci. PS: dal bych jim tak 7 až 10 dní doma na misce.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika