Příspěvky uživatele - K.KAREL

Bubnový filtr AEM Easy Drum, 16.4.2019
jaký máte potom biolog.filtr? nebo jen bubnový a zpět voda do jezírka?. K.
Výhoda bubnového filtru, 16.4.2019
Uvažuji zda není lepší zrušit klasickou komorovou filtraci  a nahradit bubnovou..,stačí tedy samotný bubnový filtr, nebo lepší nějaká kombinace? jezírko mám 70m3,filtraci 3m3,čerpadlo 16000/h, ještě skrápěné síto, to bych teoreticky... celý příspěvek >
Zpětný ventil u kostřikovače, 8.5.2013
k čemu je dobrý zpětný ventil u postřikovačů? mám jednu sekci závlahy z 10 postřikovači a 3 jsou z toho výškově asi o 30 cm níž, pořád bojuji s jejich vysouváním, pomůže tam u nich zpětný ventil, nebo je to zbytečné?
Mechanický tlakový spínač?, 29.4.2013
no závlaha má cca 10 trysek v sekci a sekcí je 5. běží asi 15 min sekce... ale to časté spínání je i při odběru mimo závlahu, myslím třeba koupelny napouštění vany, sprchování atd.. 
Mechanický tlakový spínač?, 29.4.2013
kolik bych měl vytočít vody??? když zmáčnu ventilek voda neteče, jen z něj uniká vzduch... jinak kam správně tedy natlakovat? já to udělal takle: vypustil kohoutky vodu, při tom tedy vypnuté čerpadlo, zároveň nechal kohoutky otevřené... celý příspěvek >
Mechanický tlakový spínač?, 29.4.2013
tak jsem to změřil, pokud je to natlakované na cca 4.2.atm, tak odteče kolem 15lt.vody než to při tlaku 2.8 atm znovu sepne a dotlačí do plna, trvá po pár sekund než to plné zas vypne
Mechanický tlakový spínač?, 29.4.2013
no mě vadí ten hluk co to dělá tím častým spínáním,,jinak v poledne změřím kolik vody vyčerpám, než to sepne
Mechanický tlakový spínač?, 29.4.2013
mě se zdá, že čerpadlo je výkonné dost, natlačí nádo když sepne cca 10sec. spínací tlak mám 2.8-4.2 atm, s ohledem naa závlahu, aby to stíhalo.. jinak vzduch v exp. natlakováno na 2.7 atm. a nepomůže třeba větší expanzka? Ono je... celý příspěvek >
Mechanický tlakový spínač?, 28.4.2013
noo je to docela opravdu hluk zvlášt v noci, když je klid a spíná to cca po 60-120 sec. jinak je tam tlak.mech.spínač s těmi pružinami, a ten spíná stykač co vladá těch 380v do čerpadla.. stykač je jinak v rozvaděči, to je v... celý příspěvek >
Mechanický tlakový spínač?, 28.4.2013
mě by stačili nějaký digit spínač tlaku třeba, který spíná relé a je po starostech, místo tohoto mechanického..
Mechanický tlakový spínač?, 28.4.2013
no právě udělal polyst.krabičku, ale bez výsledku -stejný.. myslíte expanzku?-100lt. jinak spínací tlak 2,9-4,2 atm. čerpadlo výrobce: ČEPROL OVP -4 380v,120lt./min
Mechanický tlakový spínač?, 28.4.2013
slyším ten spínač, docela dělá hluk to spínání, čerpadlo není slyšet to je ve studni cca 10 m od domu.. jinak presscontrol nejde použít s tím vřeten.čerpadlem, jak to pořešit?jinak to spínání není jen o závlahy, ale i když je větší odběr..myslím... celý příspěvek >
Mechanický tlakový spínač?, 28.4.2013
Dokáže poradit někdo, čím se dá nahradit tlakový mech.spínač vodárna za něco jiného? Jde mi o to, že vodárnu máme vedle v tech.místnosti, ale když běží vodárna zvlášt závlaha tak to pořád spínaá a děla děsný hluk, který ruší zvlášt v... celý příspěvek >
Broušení vřetena, 7.3.2013
poradí někdo, kde mohu nechat přebrousit vřeteno sekačky typ GARDENA vřetenová aku, okolí, Olomouc, Brno, děkuji
Vzduchování v jezírku, 9.9.2012
Chci se zeptat, máte někdo vzduch.v jezírku?. mám koup.70m3 a 2 měs.mám vzduchovací válec umístěný v nejhlubší části.. Současně i v nejhlubší části je ale gula a nad ní skimer.. zdá se mi, že to není správné umístění válce, nebot sice... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika