Příspěvky uživatele - FJ

Výběr stroje pro ruční orbu, 1.1.2010 Obsahuje fotku
Tak s rotavátorem se dobře zapravuje hnůj na pravidleně obdělávaných pozemcích. Připojuji několik fotek.
Srovnání sekaček, 1.1.2010 Obsahuje fotku
Tak sekat 1 x za měsíc trávník je docela zátěž, zvlášť když pravidelně prší, tak je tráva hustá jako kožich. Přidávám několik fotek
Technika orby, 13.12.2009 Obsahuje fotku
Našel jsem fotky. Foto 1 je zapojený porost tritikale setý v polovině října 2008 a posečený sekačkou s mulčovací záslepkou koncem dubna 2009 Foto 2 ukazuje orbu kultivátorem MS 19 s otočným pluhem, originální stroj, pluh i závaží Foto 3... celý příspěvek >
Technika orby, 13.12.2009
Zdání klame Mám půdu spíše hlinito písčitou. Když zaprší, tak se vytvoří pevná krusta, která zase drží vláhu. Pokud je sucho, musí být zálivka intenzivní, aby půda provlhla, jinak vše odteče. Je to vidět taky na těch hroudách. taže půdy spíše těžší... celý příspěvek >
Technika orby, 13.12.2009
Díky za pochvalu vzhledem k tomu, že mám docela jílovitou půdu, tak nejraději orám za mírného vlhka a to nejn kvůli pluhu, ale kvůi prokluzu a celkové námaze. Louku jsem oral, právě když jsem zakládal tento záhon. Nejdříve jsem narušil drn hákem... celý příspěvek >
Technika orby, 13.12.2009 Obsahuje fotku
Obrázek orby s hobby technikou
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika