Příspěvky uživatele - P

Neznámá rostlina, 29.8.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, v rybníčku se mi objevila rostlina, kterou jsem určitě nesázel.Nevíte někdo, co to je? Jde mi hlavně o to, aby to nebyla nějaká invazní potvora           Díky Pavel
Co to je?, 13.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, na motorce na plastu se mi objevilo "cosi".Je to asi z hlíny-průměr 12 mm.Na první pohled kokosové pusinky.Uvnitř je to duté a jsou v tom 4 asi mrtví živočichové.Jako červi nebo larvy. Opravdu nevím, co by to mohlo... celý příspěvek >
Čerpadlo?, 11.7.2010
Dobrý večer, potřebuji poradit, jaké ponorné čerpadlo by bylo vhodné na čerpání vody ze studny hluboké 6 m na zalévání a také se dalo použít na vyčerpání rybníčku hlubokého 1... celý příspěvek >
Něco na kamenech v jezírku, 7.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, na kamenech v jezírku se mi ojevilo něco, co vypadá jako průhledná žížala.Opravdu nevím, co to může být, ale je tam toho dost.Uvnitř jsou malinké černé tečky-že by vajíčka?           ... celý příspěvek >
Rostlina, 13.5.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte někdo, jak se jmenuje rostlina, co se mi objevila v rybníčku?  Děkuji Pavel
Laminát místo folie, 5.3.2010
Dobrý den, chci si udělat jezírko 3x3 metry, hloubka 1 metr.Jelikož nemohu kvůli kořenům použít folii, napadlo mne jezírko vylaminovat.Nemáte někdo zkušenost s touto "taktikou"?  Děkuji Pavel
Samospád - bude to fungovat?, 21.2.2010
Díky, tak to jsem moc rád, že voda poteče i kousek do kopečka. Ještě bych potřeboval poradit jaká hadice by byla nejlepší.Povede venku po betonu, místy v zemi a kus v místnosti.Průměr 2-3 cm, délka 40 m.  Díky Pavel
Samospád - bude to fungovat?, 21.2.2010
Dobrý den, na zahradě mám rybníček se stálým přítokem vody.Chtěl bych si ve dvoře vybudovat jezírko s přítokem vody z rybníčku, vzálenost asi 40 m..Řešil bych to hadicí o průměru 20-30 mm.Jelikož je pozemek svažitý, bude hladina jezírka zhruba o 80... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika