Příspěvky uživatele - Patrik Bulko

Větrné čerpadlo, 14.1.2010
Dobry den, prosim mozete vložit nacrt, toho cerpacieho ustrojenstva pod tou vrtulou?Vrtulu uz mam skoro hotovu, ale nie taku premakanu ako mate vy.Budem vam velmi vdacny. Mam slivkovy sad a v nom narazanu studnu a chcem tam nainstalovat takuto... celý příspěvek >
Kvas Oskeruše, 9.1.2010
Ano, mozete aj ja som pridal este 20 litrov vody pred tym ako som doviezol kvas do palenice.Vysledok bol vyborny napalil som rovnych 10litrov:-))).Celkovo som dal na 80litrov cisteho oskorusoveho kvasu 30litrov vody hned na zaciatku a 20 litrov tesne... celý příspěvek >
Kvas Oskeruše, 25.12.2009
Dakujem vsetkym za prispevky a zelam vsetkym pohodove vianocne sviatky. Naozaj sa netreba hadat o tom kam oskurosa patri, najlepsia je vo flaskach v pivnici a bruchu :-). Pre info dnes som meral cukornatost a ma to 2. Prestalo to kvasit. Voda vysla... celý příspěvek >
Kvas Oskeruše, 3.12.2009
Toto je moj prvy oskorusovy kvas. Hladal som na nete ako a co s tym, ale nikto nikde nenapisal, ako sa taky kvas zaklada a či a kolko sa tam dava vody. Volal som az do Muzea oskoruse do Ciech a tam mi povedali ze ten kvas kysne az 3 mesiace... celý příspěvek >
Kvas Oskeruše, 3.12.2009
Poradili mi to tu u nas v okoli Trencina, ze sa tam dava na 100litrov dve kila cukru :-(ale ta voda tam bola ziadana, dal som tam 30litrov. Aj teraz je to stale velmi huste. Vonia to vsak uplne nadherne. Prelozil som datum palenia na 11.1.2010. Skor... celý příspěvek >
Kvas Oskeruše, 28.11.2009
Zdravim, prosim o radu kolko ma priblizne kysnut oskorusovy kvas.Uz mi kysne 3 tyzdne. Mam toho 100l a na zaciatku som pridal 2kg cukru a 30l vody, lebo to bolo neuveritelne huste. Mam ternim v palenici na 2.12.2009, ale stale to dost kysne. Mozete... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika