Příspěvky uživatele - david.rehor

Kdy a jak zasít rajčata a papriky?, 21.1.2011
Diky moc za vase reakce. D.
Kdy a jak zasít rajčata a papriky?, 20.1.2011
Dobrý den, letos poprvé chceme na zahrádce pěstovat vlastní sadbu rajčat a paprik. Nakoupili jsme už asi milion odrůd a miliardu semínek. Teď zbývá jedna otázka, kdy začít sít semínka? Jaký máte jednoduchý a osvědčený postup? Moc děkuji za Vaše... celý příspěvek >
Ovečku nebo sekačku?, 6.2.2010
No jo, cita jsem v tom, ze bych je asi nepodrizl Ale takove dobre upecene jehneci taky dokaze zahrat na city... 
Ovečku nebo sekačku?, 6.2.2010
Ahoj, na konci zari jsem zakladal u sveho noveho domecku travnik. Jeste jsem nesekal, ale premyslim o tom, co na jare.. Napadlo mne misto sekacky koupit ovecku nebo lepe dve, aby jim nebylo smutno. Mam predstavu, ze by pres rok pekne spasali... celý příspěvek >
Čím zničit heřmánek v trávě?, 9.12.2009
Gabino, uz to tady napsal nekdo prede mnou. Proboha proc nicit vonavou a lecivou kyticku? Budte rada, ze mate na zahrade takovou milou rostlinku. Hezky vecer David
Zakrytí chvojím?, 22.11.2009
Dobrý den, zakládám zahradu a před měsícem jsem zasadil několik rododendronu a azalek do speciálního substrátu a okolo zamulčoval kůrou. Před týdnem jsem ještě vysadil japonský javor Acer palmatum dissectum. Myslíte, že bych měl měl jednotlivé... celý příspěvek >
Sundavillea Red - pěstování, 15.11.2009
Ahoj Ello, nejsem ze CIA ani zahradnik, ale podle fotky pana Karla je kvetina na okne a za oknem polozasnezena zahrada. Takze asi v teple je ji lepe? David
Neznamy stale zeleny ker, 8.11.2009
UFF! Nevim jak s kalinou, ale soused by asi potreboval osetrit nejakym postrikem, ne? (Skotskym?) :-/
Zkušenosti se zahradnictvím Petr Franc, Kamenné Žehrovice?, 1.11.2009
Diky. At vam chalupa i zahradka dela radost! :-) David
Zkušenosti se zahradnictvím Petr Franc, Kamenné Žehrovice?, 1.11.2009
Dobrý den, chystám se vyrazit do zahradnictví Petr Franc v Kamenných Žehrovicích. Máte s nimi někdo nějaké (pozitivní, negativní) zkušenosti. Pane Franci nepište ;-) Díky moc, David
Acer palmatum - japonský javor, 1.11.2009
Dobry den, jeste jednou moc dekuji za reakci  Zaujaly mne dva druhy 'Dissectum Atropurpureum' a 'Orange Dream'. U Orange dream si jen nesjem jisty, jsetli by prezil slunne stanoviste. Mohu se jeste zeptat, jaky substrat jim podstrojit,... celý příspěvek >
Acer palmatum - japonský javor, 31.10.2009
Dobrý den, chci se zeptat vás, zkušenějších, na názor. Mám na svažité zahradě docela povedené a středně velké jezírko (cca 100m2), vytvořené formou násypu. Rád bych hráz osázel pěknými rostlinami, keřy a stromky. Hráz je téměř celý den na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika