Příspěvky uživatele - All

Nerašící broskvoně, 9.4.2011
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li Vám už vyrašily všechny broskvoně. Mě polovina již začíná kvést a druhá polovina vypadá, jako-by se ještě neprobudila. Minulý rok mi rašily a kvetly (skoro) najednou. Mohlo se stát, že mi broskvoně namrzly? Mám... celý příspěvek >
Číhání na jaro, 26.2.2011 Obsahuje fotku
Strakapoudi mi letos zničili několik plastových krmítek. Proto jsem jim do jednoho zničeného nasypal kousky loje. Teď do něj řežou a ostatní ptáci mají u ostatních krmítek více klidu :-)
Číhání na jaro, 26.2.2011 Obsahuje fotku
U nás na zahrádce je zatím všechno promrzlé, nic zatím nekvete. Jaro zatím připomínají jenom zpívající fóglíci, kteří zažívají v tomto období nejhorší dny v roce, protože v přírodě po dlouhé zimě toho moc k snědku nezůstalo. O to víc je to zajímavé u... celý příspěvek >
Placaté broskve, 24.12.2010 Obsahuje fotku
Placatou jsem si na zahrádku zasadil v březnu 2008. Letos rodila popré a přesto, že (nejen) na broskve nebyl ideální rok, zaplodila hezky. Co se týče chuti, já mám raději žlutomasé broskve, a má placatice je (asi jako každá placatá)... celý příspěvek >
Co je to za rybu, 1.12.2010 Obsahuje fotku
Na Labi žijí ostroretky také a v poměrně velkém množství a to v rozměrech, které v ČR jen tak nenajdete :-)
Co je to za rybu, 1.12.2010
Já si myslím, že se není třeba přít ani u této fotografie. Jesen v mládí má ploutve naprosto černé a také má úplně odlišné šupiny (o mnoho drobnější). Plotice v těchto rozměrech má ploutve také tmavé a tělo namodralé.
Co je to za rybu, 1.12.2010
Toto je na 100% perlín.
Co je za odrůdu?, 15.9.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád byc Vás požádal o pomoc při určení odrůd, tentokrát z mojí zahrády. Předem děkuji za názory. HS
Plody nektarinky praskají a hnijou, 26.7.2010 Obsahuje fotku
Měl jsem stejný problém s nektarinkou (odrůdu neznámé). Za 12 let naplodila mraky plodů, která však nedozrávaly. I když to byl pěkný stromek, tak jsem ho vykopal. Nyní zkouším Tenu a ta vypadá, že dozraje, jestli dozrávat nebude tak pofrčí. Mám... celý příspěvek >
Zkušenosti s odrůdami Grace Star, Sweet Early?, 26.7.2010
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li zde někdo koupil Sweet Early®, nebo Grace Star® v zahradnictví Tereza. Zda-li ano, jak Vám rostou. Já jsem si jich pořídil několik a bohužel mi nerostou (obrazily mi pouze... celý příspěvek >
Jak to vypadá s úrodou broskvoní?, 24.7.2010 Obsahuje fotku
Ono se klidně mohlo stát, že kolega 155.12 je na tom stejně jako já. Již pár let jsem marně sháněl broskvoň Flamingo. Předloni na podzim ho dostali do jednoho velkého zahradnictví v Teplicích. Celou zimu jsem ho chodil okukovat a minulý rok na jaře... celý příspěvek >
Jak to vypadá s úrodou broskvoní?, 23.7.2010 Obsahuje fotku
Na zhrádce mám také několik starších stromů, bohužel nevím co je to za odrůdy. HS
Jak to vypadá s úrodou broskvoní?, 23.7.2010 Obsahuje fotku
U nás na zahrádce dozrává teprve Teska, na ostatní si budeme muset ještě počkat. HS
Jak to vypadá s úrodou broskvoní?, 23.7.2010 Obsahuje fotku
Kousek od UL (250 m.n.m) bude úroda dobrá. U některých stromů jsem dost podcenil probírku, proto jsem musel větve podebírat. Letošní mrazy kolem -18°C nepoškodili starší ani mladé stromky. HS
Jaké rybky?, 16.6.2010
Mníka? Tak toho bych si do 750l určitě nedal, protože je to hovadina. Ten by při prohřátí tak malé vodní plochy pravděpodobně nevydržel, protože má podle mého názoru poměrvě vysoké nároky na obsah kyslíku ve vodě (já mníky lovím v zimních měsících v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika