Příspěvky uživatele - Jao

Kokosová palma, 10.3.2010
Musím s Vami súhlasiť. Tiež sme si vypestovali palmu od malička. Polotieň, stála teplota, prihnojovanie a väčšia vlhkosť. Mali sme ju asi 15 rokov. Keď už zaberala polovicu miestnosti, začal som z nej citlivo robiť bonsai. Žiaľ,  moje... celý příspěvek >
Elektrocentrála - samovýroba, 25.2.2010
S tym peknym sinusovym napatim by sa dalo suhlasit, ked je militaristicky agregat  v dobrom stave.  Ak je beh motora nestabilny (je jedno z akeho dovodu) tak ta frekvencia lieta na meraku ako metronom. Udrzba takej 5kW dosluhujucej centraly... celý příspěvek >
Plastová nádoba v kleci, 24.2.2010
Ciernych je menej, ale pravidelne su v aukciach na ebay v DE a AT.  Ak Vam nerobi vzdialenost a mozno aj trochu vyssia cena problem, urcite si vyberiete.
Plastová nádoba v kleci, 23.2.2010
K tomu zelenaniu vody. Tieto nadoby existuju aj v ciernom plaste.
Bamboo, 19.2.2010
Teplo máte, ale vlhkosť vzduchu chýba.
Elektrocentrála - samovýroba, 19.2.2010
Vykonnejsie generatory sa kupit daju, no cena pre cca 3kW je cez 1000 Euro.
Homelitka 4016 help, 15.2.2010
Tak to je poriadny JUMP z Homelitky na profesionala HQ. Gratulujem k dobremu vyberu, radost tejto pily urcite prevazi nejake to euro naviac. Len dufam ze si nenechate pokazit dobry pocit z kupy recami "odbornikov", ze ste mali ze tie... celý příspěvek >
Homelitka 4016 help, 13.2.2010
Ak máte veľkú garáž na náhradné diely, kupujte Homelitku každé dva roky. Ja garáž nemám, tak som si musel kúpiť pílu, z ktorej by som nemal náhradné diely a vydržala niekoľko rokov :-) Počítajte aj s tým, že kutilsky opravované píly zvyšujú... celý příspěvek >
Husqvarna 340, 25.11.2009
HQ 340 sa mi zdala nejaka lahka :-) tak som kupil rancherku.
Nenadálé opadávání lístků fíkusu Benjamin, 23.11.2009
Padanie listov z benjamina sa vzdy zacalo s vykurovacou sezonou. Uz niekolko rokov v miestnosti zvysujem vlhkost vykonnym zvlhcovacom a listy padaju minimalne.
Élektrická píla č.1, 18.11.2009
Ospravedlnujem sa, islo len o preklep a rozdiel s ORL a URL je mi zrejmy :-)
Krystaly v benzínu, 18.11.2009
Nikdo nieje dokonalý a už ani ten benzín.  Mňa by skôr zaujímalo, v akých podmienkach sa píla skladuje, alebo či sa neprehrieva pri práci. Vedy sa vytvára biely mastný povlak na viečkach. Ale nekryštalizuje.
Élektrická píla č.1, 18.11.2009
O tom URL budem premýšlať, ale kupodivu ste nezareagoval na tú váhu dreva. Veď to by videl aj čerstvo ošetrený pacient z očného, aké drevo sa rezalo. Ja niesom nejaká bábovička a nemám problém s veľkou tiažou bremena, ale s takým polienkom z hrušky... celý příspěvek >
Krystaly v benzínu, 18.11.2009
Pan J.S., ja som to pochopil, tak, že sa zátky prehodili navzájom, aby sa otestovalo, či sa to bude opakovať aj s inou zátkou. O nalievaní benzínu do olejovej nádržky nebolo ani slovo. Keďže majiteľ profi píly ju má od roku 2003 a používa HQ XP olej,... celý příspěvek >
Élektrická píla č.1, 18.11.2009
K tomu videu by som len dodal, že to drevo bolo snáď z balzy :-) To sa to potom reže. Ten, kdo už pílil taký priemer z bukoviny vie, že manipulácia s takým priemerom je omnoho zložitejšia a nejde to tak pohodovo ako na videu. Rád by som videl na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika