Příspěvky uživatele - JIRKA.M.

Kosa, 24.3.2023
Ano všimnul jsem si. Nevím proč mě napadáte? Nechtěl jsem zakládat nové vlákno, tak jsem se jenom zeptal. Zřejmě nebudete dost kompetentní k zodpovězení mé otázky! JIRKA.M.
Kosa, 23.3.2023
Dobrý den vespolek. Se zájmem pročítám články o kosách. Zajímalo by mne zda má někdo zkušenosti s rakouskou kosou Taufelskerl. Dík za reakce JIRKA.M.
Husqvarna 257, 10.10.2022
Mám Husqvernu 257. Nyní se mizadřela (PRASKNUL PÍSTNÍ KROUŽEK).tedy se ptám šel by nahradit válec a píst z HUSQVARNY 262. PILA JE JINAK V OBSTOJNÉM STAVU, POUŽÍVÁM JI JENOM NA PALIVO. JIRKA.M.
Stihl 011AVEQ, 19.12.2019
Dobr den vespolek. Mám problém se svojí pilou Stihl 011 AV.Pila nemaže. máte někdo skušenosti. prosím poraďte. JIRKA.M.
Hecht 939 S jak vyměnit gufera, 21.9.2016
Prosím poradí někdo jak vyměnit u hecht 939 S gufera aniř by bylo nutné půlit motor? Díky JIRKA.M.
Husqvarna 40, 18.12.2013
Dobrý večer. Zkoušel jsem to podle Vaší rady přetáhnout simering přez závit, ale bez úspěchu.Ten simering je v kovovém pouzdře, a to pouzdro má menší průmer, než je průmer závitu. Není možné simering pretáhnout bez poškození. Musí to jít nějak jinak,... celý příspěvek >
Husqvarna 40, 16.12.2013
DDobrý večer.Chlapi, mám problém.Potřebuji vyměnit Gufero na straně spojky, A nevím jak na to. Respektive přetáhnout gufero přez závit pohonu olejového čerpadla. Poradíte mi někdo? JIRKA.M.
Problém pri rezaný dreva, 23.9.2013
Dobrý den vespolek. Podle reakcí jste zkoušel všechno možné i nemožné, ale zkuste se podívat, jestli je v pořádku mazání řetězu. popřípadě olej v nádržce. Ucpaný mazací otvor v liště, přicpaný ventil na přisávání do olejové nádrže.JIRKA.M.
Medzera medzi rotorom a cievkou Oleo-mac 952, 6.7.2013
Dobrý den. mezera mezi rotorem a cívkou je 0.3 mm. změřit spárovou měrkou. JIRKA.M.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500, 14.4.2013
Dobrý den. Sleduji tuto diskusi a musím Vám sdělit svůj názor na přichycení řetězu ve svorci. Vlastním brusku OREGON 522A už 21let, přitlak řětězu je řešen klasickým excentrem. Páčka na brusce je myslím zbytečnost, kterou se bruska prodražuje.Měl... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila Stihl E20, 27.3.2013
Dobrý večer všem vespolek. Dostal jsem do vlastnictví elektrickou Stihlku E20.Pila řeže výborně, ale nevím jestli je správné, že když zapnu spoušť, tak se motor rozjede a zhruba po 2 vteřinách přidá na otáčkách.  Nemá někdo zkušenosti s touto... celý příspěvek >
Akú pílu kúpiť, 8.3.2013
Dobrý den přeji vespolek. Jak píše pan 133 190 tak bych se též přikláněl k pile Stihl MS 271, zvláště chcete li řezat i průměry kolem 50 cm. Dolmar 420 sc je dobrá pila, ale s průměry kolem 50 cm. už ji budete přetěžovat.  A zminňované hořčíkové... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 23.11.2012
Dobrý den přeji vespolek. Plně souhlasím. Bruska Hecht 9230 je velmi dobrá volba. Kamarád ji koupil už zhruba před rokem, a je s ní max. spokojen. porovnávali jsme Güde s hechtem, a mohu tvrdit, že hecht je lepší. a za nynější cenu je to výhra.S... celý příspěvek >
Stihl 023, 14.11.2011
Dobrý večer. Podle příznaků jak je popisujete bych soudil na zapečené pístní kroužky. Zkuste demontovat výfuk, a s pístem pomalu vyjíždět do horní úvratě.Uvidíte na kroužcích jestli se v drážce pístu po stlačení hýbou. Vetšinou se zapečou u výfuku.
Výběr motorové pily, 8.12.2010
Dobrý večer. Tak podle Vašeho výběru bych si nevybral. Přihoďte ke kupní ceně 2 až 3 tisíce a kupte si pořádnou značkovou pilu, která má dostupný a spolehlivý servis.A nebo projeďte vlákna na tomto diskuzním foru a dozvíte se vše o pilách. JIRKA.M.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika