Příspěvky uživatele - pandavid

Dotaz na odstranění pařezů, 2.10.2009
zdravíčko, měl bych dotázek ohledně pařezu, lípy. Má průměr ca 35-40cm. Uříznul jsem jí cca 15cm pod zemí, zasypal. neobrází mě přesto lípa? mě se zdá více vytrvalá? sic pozdě, neměl jsme čerstvý řez nečím zaplácat? pak mám vedle, takový keříky... celý příspěvek >
Technika orby, 30.9.2009
pluh nastvuji, když je kolo/a v brázdě aby radlice byla +-rovně, zkoušel jsme přidávat/ubírat hloubku pluhu. Obracení půdy, není s tímo pluhem úplně ideální. Problém byl taky, že jsem, hnojil kraským hnojem, úplně strašně se zanášely kola, docházelo... celý příspěvek >
Úprava Vari, 30.9.2009
mě by spíš zajímalo, jestli má význám měnit tlak v kolech u terry, projevuje li se to na spotřebě či maličko zvýšenou tažnou silou v různých terenéch, či při různých pracech, díky
Technika orby, 19.9.2009
zdarvíčko pánové, dnes sem měl houby co na práci, kravský hnůj a orbu varinou, zkusil jsem 4 kola, musím oznat lepší stabilita, záběr, pluh nešel tak hluboko, hodně se hnůj nabaloval na kola, hůř se překlápěl. Přemontoval jsem na 2kola, zhoršená... celý příspěvek >
Úprava Vari, 15.9.2009
zdravíčko pánové, malej dotaz, na kolik foukáte přední kola na teře(kola 5/12), foukám od 0,8 do 1,2 atm. dík
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 16.8.2009
zdravíčko pánové, vytáhnu starší téma. generálkoval jsem motor mj5, nová klika, ložiska, gufera, píst, čep, kroužky, válec, hlava zůstal původní. Generálka snad úspěšná, motor běží, občas mě při ubrání plynu chcípne. Hlavní dotaz jakej poměr tam dát?... celý příspěvek >
Motor jikov, 12.8.2009
budu se pouštět do menší g.o jikov mj5, zatím mám 2 dotazy 1) jak se měří vůle na klice, postup? 2) proč se vůle vymezuje? děkuji
Jak seřídit spojku u Vari, 12.8.2009
děkuji, dneska jsme zkusil příjemné místní borce, dělají vyměnným způsobem za cca 125kč jednu půlku, závaží nesmí bý poškozeno.
Jak seřídit spojku u Vari, 11.8.2009
děkuji, za info a předběžnou cenu, bohužel praha - sever, je trochu z ruky,  pro mě je nejlepší okolí jičína, nejlepší by bylo vyměnným způsobem, starou přivezu, oni mě dají novou(repasovanou), přesto dík
Jak seřídit spojku u Vari, 10.8.2009
děkuji, to seřízení mě +- vyšlo, zároveň s koncem závitu, až se půjdu optat do servisu, na lepení, vemu i pružinky.
Jak seřídit spojku u Vari, 7.8.2009
zdravíčko pánové, měl bych 3 dotazy 1) lepějí někde spojkové obložení? pač komplet stojí cca 1000czk a hore. 2) při výměně se spojka seřizuje tím šroubkem uprostřed? sem ho dal +-jak byl. 3) musejí se měnit pružinky s výměnou obložení? děkuji
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika