Příspěvky uživatele - endy

Je velká chyba sázet po jedné paprice?, 24.5.2009
takove nadherne papriky jak to docilite ja je mam ve skleniku v nadobach a vloni jsem mela male mrdky tak do 8cm myslim papriky pana milana bosticky
Papriky a výška květináčů, 24.5.2009
ja mam kvetinace ta 25cm vysoke nekde jsem cetla cimmensi prostor na koreny tim vetsi je sklizen ze paprika nedava takovou silu do tvorby korenu
Dezinfekce skleníku, 24.5.2009
ja jsem pouzila dvakrat po tydnu sirne knoty 3 na 4m sklenik
Réva na pergole, 4.5.2009
ja jsem jednou dostala od souseda pahyl nejake revy nasadila jsem ho k pergole a vubec jsem si tiho nevsimala a za rok se zacala rozrustat tak si ji vazu kdyz je dlouha kam potrebuji tam si ji nasmeruji trva to dlouho ale za par let uz stini a plodi... celý příspěvek >
Inspirace k minijezírku, 4.5.2009
staci jedna tabletka ta co se dava do bazenu dcera mi jednu dala ze sveho baleni mam ji na cely rok kousicek staci na tri mesice.hodim ji tam a ona se postupne rozpousti.ilona
Foliovník z Petek, 3.5.2009
to musi byt hrozne ja kdyz nekde vidim postaveny at sklenik nebo pareniste s techto lahvi nebo sklenic je to hnus dnes je jina doba jsou krasne skleniky a pareniste uz hotove.flasky radsi recyklujte, ach jo
Ventilační okno ve skleníku, 3.5.2009
nejlepsi jsou dve okna a mate po problemu dokupte je klidne
Kdy vysadit okurky do skleniku?, 3.5.2009
netkanou bilou textilii doporucujou i zahradkari ja davam polystyrenove desky zevnitr okolo co nam zbyly a jeste to prikreju ta svicka je dobry napad ale kolik jich dat na 4metrovy sklenik
Jaká teplota ve skleníku? Čím stínit?, 3.5.2009
ja stinim z jihu rakosem jednu stranu, nebo na strechu davam modrou folii za 50korun jde to sundavat lehce
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika