Příspěvky uživatele - adri

Prosím o identifikaci plevele, 24.7.2018
vyzerá to na zárazu alebo zárazovec. :) dakujem adri
Prosím o identifikaci plevele, 24.7.2018 Obsahuje fotku
ďakujem, adri
Prosím o identifikaci rostliny z pole, 22.7.2018
Takze podslnecnik theofrastov.. dakujem! :) ste super! adri
Prosím o identifikaci rostliny z pole, 22.7.2018 Obsahuje fotku
Prosím Vás o identifikáciu rastliny, ktorú som dnes videla rásť na poli. Bohužiaľ už nekvitne, ale tvoria sa semená. Listy boli hodvábne jemné. ďakujem, adri
Prosím o identifikaci letničky, 11.7.2018
ďakujem :). veru mi ani nenapadlo, ze to moze byt druh netykavky - kvoli tym malym kvietkom usadenym v paziach listov. adri 
Prosím o identifikaci letničky, 11.7.2018 Obsahuje fotku
Tato letnička je součást koupené letničkové směsi. O jakou rostlinu se jedná? Na druhé fotce už odkvétá, barevně jsou bílé, oranžové, rúžové.  Děkuji. Adri
Pôdopokryvné drobné ovocie, 26.4.2018
Dakujem za tip, kukam, ze ho uz maju vypredany a inde som ho zatial nenasla, nevadi, aspon mam predstavu o tom, ze nieco take vobec existuje. Vdaka :) adri 
Pôdopokryvné drobné ovocie, 11.4.2018
Prosím o radu. Na záhrade máme pivnicu vo svahu a nad ňou do oblúku cca 60cm hliny (pod tým je už pivnica). Celodenné slnko bez tieňa. Rada by som tam zasadiť niečo pôdopokryvné a ideálne aj s plodmi. Úplná topka by bolo niečo, čo si vieme sama... celý příspěvek >
Identifikace rostliny, 31.12.2017
Aj ja sa domievam, že je to avokádo. adri
Rajčatový hokus pokus - poraďte, 19.11.2017
Proc Vy nemate problem a tazatel ano? Na to je, podla mna, jednoducha odpoved - rozdielna poloha. Odjakziva pestujem rajciny rovnakym sposobom so snahou o minimalizovanie sirenia nakazy - zalievam len ku korenom, rastiliny dalej od seba, vylamujem... celý příspěvek >
Hrušen neprospíva - poraďte, 25.6.2017
Ďakujem Vám, priatelia pestovatelia, všetkým za rady. Snáď to prežije a bude z nej časom krásny strom. adri
Hrušen neprospíva - poraďte, 24.6.2017
Asi som mala uviesť podrobnosti, pretože nad niektorými reakciami mi môj slušne vychovaný rozum zostáva stáť. Takže: hrušku sme dostali darovanú, tj netuším ani podnož, ani odrodu, dotyčný ju chcel vyhodiť, my sme mali voľný plac. Zalievať ju... celý příspěvek >
Hrušen neprospíva - poraďte, 24.6.2017 Obsahuje fotku
Táto hruška bola zasadená pred 2 rokmi, minulý rok vyzerala rovnako. Prírastky žiadne, listy krabaté. Ani umrieť, ani žiť. Poradí niekto, čo je s ňou? Či je zrelá na vykopanie a šup s ňou na kompost? adri
Prosím o identifikaci plevele, 28.5.2017
Ďakujem Vám :). Diviznu som tušila, ale ešte stále - už druhým rokom - nekvitne, tak som bola na pochybách.  A tá farbiarska vec pôjde z domu. Ďakujem za rady, v pleveloch som sa vyznala len v tých mojich ;), nová záhrada o 100km ďalej rozvíja... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci plevele, 28.5.2017 Obsahuje fotku
Čo mi to rastie v záhrade? Ďakujem, Adri
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika