Příspěvky uživatele - skrivanekmartin

Odruda JOJO, 6.5.2021
mám slivoně JOJO - na obou stromech každoročně rostou švestky 2-3 srostlé k sobě - dvojčata. Mají problém dozrát. Čím to je a dá se to nějak eliminovat?
Postřik jabloní a švestek, 6.5.2021
Mám asi 9 jabloní - klasické i sloupové (jestli jsou rezistentní netuším) a v každém jablku je jeden červík - opakuje se to každy rok. to mně trápí asi nejvíc.
Postřik jabloní a švestek, 6.5.2021
Dobrý den, ze zdravotních důvodů jsem netihl ideální čas k postřiku jabloní a švestek. Můžu ještě teď stříkat? a poradíte přípravek, který by ještě mohl být užitečný? Moc děkuji za odpověď
Postřik jabloní a švestek, 5.5.2021
Dobrý den, ze zdravotních důvodů jsem netihl ideální čas k postřiku jabloní a švestek. Můžu ještě teď stříkat? a poradíte přípravek, který by ještě mohl být užitečný? Moc děkuji za odpověď
Ohryzaná kůra na mladé švestce, 30.5.2015
mám na mladé švestce čerstvě ohryzanou (nebo od strnců omlácenou) kůru. Naštěstí jen z jedné strany. Ják mám tuto ránu ošetřit, aby svestka dálk rodila?
Kdy stříhat thuje - živý plot, 12.4.2015
Dobrý den, mám kolem domu už značně vzrostlý živý plot z thůjí (vysoký zhruba 2,6metru). Roky ho strýc pravidelně řezal, ale já jsem to nyní 2 roky zanedbal. Nyní ho chci sestříhat do rozumných rozměru, ale nevím zda tento řez můžu provést teď v... celý příspěvek >
Bradavice na listech, 27.5.2009 Obsahuje fotku
mám asi 13 švestek různých odůd (staré cca. 25let)a všechny mají tuto chorobu. Co je to za choroba? Čím stříkat a kdy (už je pozdě, že)?
Proděravěné listy, 27.5.2009 Obsahuje fotku
co je to za choroba? jak na ni?
Oční listů a mravenci, 27.5.2009 Obsahuje fotku
na jaře jsem vysadil hrušeň wiliemsovu a má takto tačernalé konce listů /viz foto)a jsou na ni hodně mravenci. Co je to za choroba a jak s ní zatočit
Onemocnění švestek, 24.5.2009 Obsahuje fotku
na jaře jsem nasadil švestky JOJO,  a toto (viz foto) mají nalistech. Prosím o radu, co je to za nemoc a jak na ni. Dík
střih nově vysazené švestky, 6.4.2009
děkuji, a mám to ostříhat už teď, nebo počkat, až bude v květu?
Jak zastřihnou hrušeň po výsadbě, 6.4.2009 Obsahuje fotku
dnes jsem nasadil hrušeň Wiliamsova - podnož kdoule. Strom je vysoký cca 200cm a větve jsou asi jen 30 cm od země. Já bych pptřeboval, aby větvě začínaly asi v 150cm-jak toho dosáhnout? To ty nynější větve mám všechny ostříhat a počakt až vyraší ty... celý příspěvek >
střih nově vysazené švestky, 6.4.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem vysadil Hagantu (viz foto) a potřeboval bych poradit s řezem-jak a kdy ho provést. Nyní je "koruna" vemli nízko-cca 40cm od země a celkový výška stromu je cca 180 cm. Já potřebuji, aby koruna byla co nejvýše (cca 160cm)-abych... celý příspěvek >
jakou vzdálnost mezi švestkami při sadbě?, 4.4.2009
potřeboval bych poradit, jak daleko od plotu a v jaké vzdálenosti mezi stromy a jednotlivými řadami vysadit JOJO. dík
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika