Příspěvky uživatele - Ladik

Jaký podklad pod kameny?, 14.11.2009
pod kameny mam mnoho let pouze tu fólii, je zbytečné tam něco dávat
Proti zamrzání jezírka, 30.10.2009
ještě se vrátím k těm rybičkám, na zahradě se mi objevili dva ledňáčci a mám po problému s malými rybičkami, trochu to člověka mrzí, když vidí jak sedí s rybkou v zobáku, na druhou stranu kdo má ledňáčky na zahradě  stejně se letos rybičky... celý příspěvek >
Zazimování jezírkových rostlin, 14.10.2009
hyacint je tokozelka
Zazimování jezírkových rostlin, 13.10.2009
jaké myslíte?  pokud tokozelku tak mě se to nikdy nepodařilo
Zazimování jezírkových rostlin, 12.10.2009
listy leknínu ostříhat, přes zimu stejně odumřou, zůstanou jen takové krátké lístečky kolem kořenu
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 4.10.2009
no ja bych věřil spíš farře letos jsem překopával část jezírka a fatru několik let starou jsem v asi třetině částěčně vypuštěného jezírka nadzvedl podsypal, položil zpět a funguje dál, pěkně si zase sedla v odkalovacím malém jezírku mám tu co máte... celý příspěvek >
Leknín v zimě, 30.9.2009
pokud jsem dobře rozuměl chcete tahat leknín domů do sklepa, nemáte sklep na té Šumavě? pokud ano a je tam nějaký st. na nulou nechte ho tam
Doporučená hloubka, 24.9.2009
hloubka vliv urcite má, v létě se voda tolik neprohreje, v zime tolik neprochladne ja bych doporucil kopnout aspon do 1,5m, radsi kopat ted i kdyz se Vam nechce :-) nez to pak cele predelavat, ja naopak cast jezirka podsypaval po nekolika letech :-)... celý příspěvek >
Který filtr je lepší?, 24.9.2009
u me je to zkouseni od kupovanych nedostatecne velkych filtru po samodomo ruzne vyvojove :-)) nejlepe se vsak osvedcil potuček hoooodne osazeny rostlinami, hodne rostlin v pobreznich vodach, skymer místo cerpani vody z hloubky do filtrace,... celý příspěvek >
Který filtr je lepší?, 22.9.2009
bych polemizoval s názorem, že jezírko bude první dva tři roky čisté s jakýmkoliv filtrem, já mohu říct, že jezírko mám nejčistší po zhruba 8mi letech, první dva roky to bylo největší trápení jo a ten pán co psal někde o bakteriích od ostravské... celý příspěvek >
Jak vyčistit jezírko od řasy, 22.9.2009
ta,,mastná oka,, jsou ze zahnívajících rostlin, viděl jsem to mnohokrát orobinec bych nelikvidoval, to on Vám čistí vodu určitě
Jak vylovit karasy, 22.9.2009
no v mých 33m3 by podběrák jaksi nebyl to nejlepší rešení :-)) i když jsem měl v jezírku jednou jen asi 30cm vody byl to úkol nadlidský a ryby doslova běhaly po stěnách jezírka :-) a čeřen samo znám, ale ten platí jen na nevím jak to říct hloupé... celý příspěvek >
Jezírko, 1.9.2009
v denním tisku jsem nedávno viděl časopis Zahrada a jeho přílohu Vodní zahrada, celé je to o jezírkách já si kdysi radši pořídil pár knih a časopisů, dnes je toho plný internet, nemá cenu to tu vše vypisovat, stačí napsat do googlu nějaký slovíčka a... celý příspěvek >
Jak vylovit karasy, 1.9.2009
už jsem to tu někde psal, kupte si síťku co se dává na stromy proti ptákům, je zelená, je taková elastická a v dostatečně velkých rozměrech, natáhněte nad částí jezírka, protože je lehká je třeba ji zatížit třeba nějakými kamínky až klesne dolů... celý příspěvek >
Subio a Blanketweed, 29.8.2009
na jejich stránkách v referencích mají nějaké fotky a tam to aplikovali na opravdu zaneřáděnou nádrž, která měla problém s padajícím listím myslím a tam ty výsledky určitě budou mnohem lépe viditelné já zrovna v jezírku vidím pěkně na dno takže také... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika