Příspěvky uživatele - slimakmato

Technika orby, 14.12.2009
to znamená že stredne lahka pôda to se potom orie... ta nasa ilovica ešte aj zamrzla a zvedavost mo nedala tak som to šiel skusit... ani som si nepiskol!!
Technika orby, 13.12.2009
ta pôda je lahká skor pieščitá však?? inak podobny pluh mam aj ja
Technika orby, 12.12.2009
hm... tak toto je presne ta uprava ktora chyba aj tomu mojmu pluhu to sa mi paci...
Technika orby, 6.12.2009
ryche sem dajte podrobne foto pluhu aj poisom zmien ktore ste urobily inak tiez mam na to podozrenie ze stym pluhom nieco nieje v poriadku. ako keby ta odhrňacia doska mala nespravny uhol natočenia skor mi to pripomina ralicu na sneh. hned za... celý příspěvek >
Technika orby, 6.12.2009
tiez si mysím
Technika orby, 6.12.2009
je pravda že pan js to ma na 460 mmm ja tiež a to ze pluh berie na tenko to sa mi pači lebo taka zem sa lepšie rozpracuje lahšie vymrzne a čo je dôležite aj prevzdušni a hnilobne procesy ktore tam prebiehaju sa urychluju. je jedno aka je zem ak... celý příspěvek >
Technika orby, 6.12.2009
no tie dupla kola su v celku zajmave a poviem vam ze prvu brazdu som v bahnitom terene vyoral bez problemu a to na hlbku cca 15cm problem nastal ked sa mi nalepilo na kolesa bahno a bolo doorane a dost sa to lepilo na odhrnacku tam bola druha chyba.... celý příspěvek >
Technika orby, 5.12.2009
no dnes som oral a poviem vam božie dopustenie . ni dvoj motažky nepomohly... bud to sa pluh moc zahlboval alebo ho stačalo do bokov no katasrofa a nie a nie orat. jak som ho nastavil onak som ho nastavil a stale nic a ked uz sa zdalo ze je vsetko v... celý příspěvek >
Technika orby, 2.12.2009
Zdravim. včera sme nahodily dupla kola. zohnal som zo staršej tery aj s vnutornymi zavažiamy, no povim vam jedine načo som sa zmohol ked sme to dokončily bolo " Bože čo sme to len vykonay..." to naozaj vyzera ako tank a ze to bude take mohutne sa mi... celý příspěvek >
Úprava Vari, 8.11.2009
no to že sa pneumatiky tlakuju tak nizkym tlakom je dane samotnou konštrukciou plášťa a hmotnostou stroja... stroj je lahky a plašť tuhy takze nejake experimenty s tlakovnim vam nepomožu.ale zato na asfaltovej ceste si to vsimnete... traktor ma... celý příspěvek >
Úprava Vari, 20.9.2009
Tak to spravne tlakujete ja ich fukam stale na 1,2 atm.
Technika orby, 20.9.2009
Ten pluh som nastavil na rovine asi tak ze leneš sa celym ostrim dotykal zeme a pata bola v rovine so zemou pritom vsetkom som mal nasimulovanu hlbku orby cca 18cm. no ale ked tak nad tym uvazujem to ze je sucho a zem rozryta po vyoravani zemiakov... celý příspěvek >
Technika orby, 19.9.2009
no pani dnes som nastavoval otočný pluh a nijak sa mi nedarilo. ale aspon som zistil že pluh bol špatne poskadany  -odhrňačky boly zamenene. po tomto zisteni a opetovnom nastaveni sa orba trosku zlepsila aspon som siel konecne rovno len ta hlbka... celý příspěvek >
Technika orby, 13.6.2009
čo sa tyka toho vzorca na hlbku orby tak na učňovke nas ucily že širka lemeša mínus 5cm sa rovna maximalna hlbka orby a potom su tam ďalšie činitele ako je tvar odhrňovačky a pojazdova rychlost ale to platí u dvojosích traktoroch. niečo ine to je u... celý příspěvek >
Úprava Vari, 8.6.2009
tiez som toho názoru. brix bol taky svižnejsi... poskušame vdaka za radu
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika