Příspěvky uživatele - Oliver

Travní sekačka MTD PRO SPB 53 HW, 29.3.2011
Zdravím, já vlastním také tuto sekačkum a měl jsem stejné problémy s plněním koše, vyřešil výměnou originálního mulčovacího nože za nůž s vyhazovacími lopatky, a někdy nemůžu koš vysypat jak je narvaný posečenou trávou. Nevěřte sice všemu co se říká,... celý příspěvek >
Rosení v udírně, 1.1.2011 Obsahuje fotku
Zdravím. Presně tak, maso má být zlatavé. Včera jsem také udil něco málo na Silvestra, a krásně se mě povedlo. Jinak udírnu mám dřěvěnou a ze dvou stran obezděnou, a mám bez rosení. Půl hodiny roztápím a udím. Oliver
pristresek na drivi, 22.2.2009 Obsahuje fotku
Zdravím, přesně tak, kostra z trubek, posvařovaná, nahoru trámky 10x10, plechová střecha do spádu, naspodu betonová podlaha pokrytá obyčejnými paletami, to kvůli vzduchu pod drívím, a dokola oplášťování deskami 10 cm širokými s10cm mezerami. Udělal... celý příspěvek >
udírna, 29.12.2008 Obsahuje fotku
Také jsem si asi před měsícem potavil udírničku, Mel jsem předlohu z nějakého vebu a něco jsem dodělal podle vlastního uvážení, Spodek je z kamene a cihel se zazděnými šamotovými rourami, udící prostor je ze dřeva a ze dvou stran je obezděn. Střechu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika