Příspěvky uživatele - Jani

Metaltec & comp, 21.7.2009
 Zaujímalo by ma ak je tu neaký odborník či majú tieto prípravky nejaký praktický význam./Pokiaľ viem tak v US bolo proti výrobcom vedené konanie za klamanie spotrebiteľa a rozdávali sa tam aj pekne mastné pokuty./ Alebo sa to rovná len... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 143, 17.7.2009
jj Hecht je naozaj kvalitný, a teraz začnite tú rozprávku o červenej čiapočke, tú mám najradšej. Samozrejme všetky namáhané diely im vyrábajú japonci a preto že to je Hecht tak za darmo.A platiť si nechajú len za Zenoah a.p.
Spolehlivý křovinořez, 15.7.2009
FS 87 od stihla
Krovinorezy Castor, 9.7.2009
  Toto je pravda na planéte Stiga, ale u nás na zemi je to trošku ináč.A to trošku fest.
Noze, 7.7.2009
  Mne sa na flexe osvedčil lamelový kotúč
Travní traktor Partner P 200107HRB, 7.7.2009
Bol to 3 alebo 4 roky starý model je to len príklad, part list sedel, súčiastky pasovali.
Travní traktor Partner P 200107HRB, 7.7.2009
Jednalo sa o MACa, odídenú prevodovku /mechanickú/.Celková oprava na EUR cca 800.Kompletný tunning, založenie ložísk do kolies, výmena kladiek náhonu kosiaceho ústrojenstva, nové nože, elektrika,výmena všetkých ložísk made in china+kliňáky, zatiaľ... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 6.7.2009
TAkže pane:   Ako som už písal som "profík" v zmysle predaj a servis, čo sa týka predaja som orientovaný na Stihl a Dolmar, čo sa týka 4-taktov tam je to taká všehochuť preto lebo Stihl predáva Vikinga a ten je tzv. "prémiová trieda" čomu... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 5.7.2009
    Takže pane: Taký traktor obsahuje aj iné diely ako rám a motor.Sú na ňom aj také smiešne veci ako prevodovka, kosiace zariadenie, kapotáž, diferenciál,riadenie... Možno pre takého odborníka na obchodné právo je to prekvapenie, ale... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 5.7.2009
  ˇŽivím sa predajom a servisom záhradnej techniky. Nie v každom štáte je záruka 2roky. Keď sa tak orientujete v EU trhu tak by ste to mohli vedieť. Povedali ste to čo som povedal na začiatku, pár hodín mesačne nie je pronlém,70 arov je big... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 4.7.2009
 Tak pane: 1.nepovažujem sa za horných 10000 2.Nevyznám sa lebo s tymito strojmi robím len 15rokov 3.Chodte do HQ a spýtajte sa na traktory, ak Vám prvé ponúknu tento brloh, tak musíte byť bezdomovec a oni vám chcú dačo predať. 4.Choroba... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 4.7.2009
  Nesúhlasím s tým základným modelom.Zmienený traktor by som nebral ani keby bol za darmo.Je to model určený snáď na kosenie 200-300 štvorcov pokiaľ sa majiteľ chce voziť, na inú robotu je poddimenzované na ňom všetko.Kolesá bez ložisiek a... celý příspěvek >
Poznam podle nejakych indicii chudou smes?, 27.6.2009
Vážnejšia závada vznikne nesprávnym nastavením karburátora.
Poznam podle nejakych indicii chudou smes?, 26.6.2009
Otvoriť H aj L na jednu otáčku, stroj musí šlapať.Pokiaľ nie, je čas na servis.Laborovanie nad farbou kontaktov na sviečke a podrobné znalosti o technike membránových karburátorov sú Vám pri jednom stroji na nič.
FS 55, 25.6.2009 Obsahuje fotku
 Starý typ rukoväte je možné nahradiť za novú len v prípade že sa vymení aj káblovanie s lankom plynu.Jednotlivé diely sú medzi sebou nevymeniteľné. S trochou šikovnosti sa to dá spraviť aj doma.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika