Příspěvky uživatele - Gl.

Pumpa cerpajuca obomi smermi, 2.2.2010 Obsahuje fotku
Dá se i zapojit jakékoliv čerpadlo takhle:
Olej stihl HP, 1.2.2010 Obsahuje fotku
Jen poznámka - olej Dolmar není jaso FC, ale FD Gl.
Kladivo Fiskars 5Kg, 10.12.2009 Obsahuje fotku
odměřit si to můžete i úhloměrem na monitoru...
Může svíčka zničit zapalování?, 23.2.2009
Výměna názorů v tomhle stylu mrzí i mne. Názor mám ale pořád stejný - pokud "nedoporučený díl" neměl vliv na vadu - nezpůsobil ji, tak je reklamace oprávněná. Ve vašem případě to na cca 90% nebylo svíčkou, ale bylo vadné zapalování samo o... celý příspěvek >
Může svíčka zničit zapalování?, 20.2.2009
Pro Radka, vy ostatní číst nemusíte - jen opakuju už napsané... No tak za 1) Jak víte co dělám a jakou mám zodpovědnost? Třeba je mnohem větší než ta vaše. 2) Nepoznal jsem to na 100%, jen na 90. A nepoznal to ani ten prodejce, který... celý příspěvek >
Může svíčka zničit zapalování?, 19.2.2009
Radku, tak to zase ne. Za tím co jsem napsal si stojím a to s čistým svědomím. Vaše urážky si nechte pro někoho jiného. Pokud nejste ochotný nést zodpovědnost za vadné zboží, tak si najděte jinou práci. Ještě jednou: Podle platných zákonů, pokud... celý příspěvek >
Zuby na pile, 16.2.2009
Brousí se vodorovně, nakonec se náběh omezováku zaoblí (stejně jako je to na novém).   Gl.
Může svíčka zničit zapalování?, 16.2.2009
Pochybuju - ze strany prodejce jen záminka k zamítnutí reklamace. Zajděte tam ještě jednou. Pokud reklamaci vadného zapalování nebudou chtít uznat, tak jim řekněte, že necháte udělat znalecký posudek a přijdete s ním znovu. Pokud se budou... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 11.2.2009 Obsahuje fotku
Obrázek - řezné úhly, pohled na zub z boku (zanedbávám natočení a sklon ostří). Podle mně se na krabičce udává úhel řezu (50 - 60°) Úhel čela s ním přímo souvisí - při změně se změní o stejnou hodnotu, úhel čela = 90° mínus úhel... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 11.2.2009 Obsahuje fotku
Radku, jaký poloměr na kotoučku uděláte, takový tam bude - viz obrázek :-) Brousit s tím jde tak, že na geometrii zubu to prakticky nepoznáte. Jediný problém je to, že se u nového řetězu široký kotouč nevejde mezi zub a omezovák.  Jestli... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika