Příspěvky uživatele - anetta

Kdo ví název květiny?, 29.5.2015 Obsahuje fotku
Tuto květinu mám na zahradě dlouho, ale jméno neznám. Dávám k posouzení obrázek, který je aktuální. Kytka má květenství fialové, tmavě zelené matné listy na dlouhém řapíku. Listy jsou ve špičce oválné, srdcovité a se zoubky. Povrch je drsný a při... celý příspěvek >
Znáte někdo tuto květinu?, 9.6.2014
Ahoj Lído, jsem ráda za pohotovou pomoc, velmi děkuji a zdravím. Agnes
Znáte někdo tuto květinu?, 9.6.2014 Obsahuje fotku
Nejsem zahradnice, ale pamatuji si spoustu květin a jejich jmen, ale tuto jsem nikde neviděla s popisem, i když ji pěstuji spoustu let. Roste do výšky cca 70 cm, má tmavě zelené pilovité lístky a květní ůbory plné, téměř čistě bílé, velikost asi1,5... celý příspěvek >
Popínavá rostlina na slunce pro zakrytí drát. plotu, 4.5.2013 Obsahuje fotku
Také si myslím, že zimolez je asi lepší, v zimě neopadává, nebo jen minimálně, dá se upravovat řezem, pokud je třeba.
Jak zmladit klematis?, 4.5.2013
A nemáte fotku, kde je olistěný, to by určitě pomohlo k určení rostliny lépe. A co má za plody, já jsem žádné u clematisu neviděla, ale ani u zimolezu. Josef tipuje zimolez, ale ten nebývá bez listů ani v zimě, úplně
Bouganvillea - škůdci, 4.5.2013 Obsahuje fotku
Trápí mne problém s Bouganvilleou, mám ji druhý rok a letos se zdá, že ji něco trápí, snažila jsem udělat nějaké fotky, ale nejsou možná dostatečně čitelné. Snad sviluška..
Znáte někdo tuto květinu?, 29.3.2013
Děkuji Vám za rychlou pomoc, kytka zatím roste, ale protože jsem o ní nic nevěděla, pravděpodobně by dlouho nevydržela.  Díky moc. An.
Znáte někdo tuto květinu?, 29.3.2013 Obsahuje fotku
Nevím kam ji správně zařadit, protože jsem ji dostala k svátku a dárkyně název také nezná. Jediné co vím, že je to pokojová kytka. Nevím jestli má v zemi jen kořeny nebo hlízu. Připojuji aktuální foto z března 2013.
Meduňka, 4.11.2008
Teď, ale jde o ten libeček: mám zkušenost, že je lepší jej pěstovat spíš v polostínu než na slunci. Pokud to víte a i přesto se nedaří, tak promiňte, že jsem se vmísila.  Anetta
kustovnice čínská, 3.11.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, je sice už listopad, ale snad někomu pomůže můj obrázek "Kustovnice cizí", který jsem i s popisem té rostliny našla v Domácím herbáři Penelope Ody. Z obrázku je jasně vidět, že s Kustovnicí čínskou si nejsou podobné ani trochu.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika