Příspěvky uživatele - ZA

Voděnka - určení názvu, 17.8.2016
díky moc - aspoň vím co máme doma za potforu :-)
Voděnka - určení názvu, 16.8.2016 Obsahuje fotku
zdravím, pomůže prosím někdo se správným botanickým názvem této venkovní voděnky? Díky předem
Pomozte určit tento plevel, 20.6.2016 Obsahuje fotku
prosím opět o pomoc :-) - pro vás to bude hračka, předem díky! Zahradu nám letos zaplavuje tento "dáreček". Začíná přízemní růžicí poměrně pichlavých listů. Následně se vytáhnou lodyhy -výška klidně i 80 cm. Malé žlutavé kvítky, dozrávají v bílé... celý příspěvek >
Určení rostliny, 22.3.2015
Pryšec křižmostojný Je to zavlečený přistěhovalec. Pozor -  mléko na citlivé pokožce může způsobit alergickou reakci (natož v očích). Vyroste dost velký, následně má množství semen, které "vystřelí" do velké vzdálenosti a zamoří... celý příspěvek >
Reklama na zemiaky, 13.3.2015 Obsahuje fotku
a to mi vyrostlo samo :-)
Plastový sud na dešťovou vodu - životnost?, 21.2.2015
První nám sloužil několik let, i přes zimu (= mráz) normálně zůstával na zahradě (samozřejmě dnem vzhůru). Zřejmě ale došlo k únavě materiálu, při vylévání zbytku vody náhle prasknul... Nový sud je napohled z mnohem měkčí hmoty... Uvidíme, jak se... celý příspěvek >
Určení neznámé dřeviny, 17.1.2015 Obsahuje fotku
Děkuji všem za pomoc s určováním, poučení. Přírodu mám moc ráda - jsem ale pouhý nezkušený pozorovatel / obdivovatel. Za vaše rady tady jsem opravdu vděčná :-) a ráda se zase někdy přihlásím. Díky! Zdenka
Určení neznámé dřeviny, 15.1.2015 Obsahuje fotku
Prosím pomůžete určit tyto dřeviny? První - jen podle semen Druhá - podle červených plodů Moc děkuji (foto je z Kanady)
Zajímavá změna jehličnanu, 1.3.2014 Obsahuje fotku
U nás v parku mě překvapilo, jak se "zvrhnul" tento jehličnan. Stává se to?
Pomůžete určit tento strom?, 3.2.2014 Obsahuje fotku
Tady mi vždycky někdo pomůže :-) díky předem za určení Náš mladý lesopark je osázen různými stromky. Tento druh ale vůbec neznám. "Jehličí" je hodně drsné, na omak skoro pichlavé. Zaujal mě i kmínek - kůra se loupe a vypadá jakoby to byly trny.... celý příspěvek >
Podzimní červeň - ale co to je?, 15.10.2013 Obsahuje fotku
jejda... tak to jsou tedy názvy :-) Ambroň je fakt krasavec. Jeřáboplodec - to slyším poprvé. P.S. přírodu moc obdivuji, škoda že jen tak málo ji znám. Proto díky za rady a určitě se zase někdy přihlásím.
Podzimní červeň - ale co to je?, 13.10.2013 Obsahuje fotku
prosím prosím :-)  že to není platan, to poznám. Ale i po nápovědě jsem v koncích... Jeřabina to myslím ale taky není?
Podzimní červeň - ale co to je?, 13.10.2013 Obsahuje fotku
Opravdu krásný den..fotila jsem rudé a zlaté lupení... Narazila jsem na tyto listnáče, které bych ráda pojmenovala - jenomže jak? Poradíte prosím?
Taky kvetete v červnu?, 21.6.2013 Obsahuje fotku
Taky vám rozkvetly znovu hrušně? Koukám na to docela překvapeně... Že by následky velkého ochlazení koncem května..?
Krásný - pro mě beze jména..pomůžete určit?, 16.6.2013
Diky - to bude ono
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika