Příspěvky uživatele - Ronas

drtič na ovoce, 30.10.2008
Starým motorem z pračky honím silonový válec (přes řemenici a klíňák), do kterého jsem spirálovitě našrouboval množství šroubků se zapuštěnou hlavou tak aby dost vyčnívaly z válce. Na to přimontoval velkou násypku z prkýnek.Jede to jak čert, kýbl... celý příspěvek >
Kaštan, 20.10.2008
Je to asi tak pět let a zasadil jsem ho jen tak do díry v zemi coby malou sazeničku, vykopnutou někde na vesnici pod velkým kaštanem. Už ani nevím kde. Zahradu máme v krasu, takže zde všemu hrozně dlouho trvá, než se to chytne. Tenhle kaštan napřed... celý příspěvek >
Kaštan, 15.10.2008
Děkuji za radu. Strom je zatím malý - asi 3m, na začátku jara to zkusím. Nutno odstranit hlavně spodní větve, už nás dost omezuje, byl zasazen na dost nevhodném místě. Zdravím.
Pila Stihl 211, 9.10.2008
No to mě potěšilo. přibližně v té době, jak uvádíte jsem koupil Jonsered 45 turbo na doporučení lesáků. Od té doby zpracovala neuvěřitelné množství dřeva bez rozdílu kvality a průměrů (třeba s kamošema pro Silvestra na horách zdatné buky) - je to... celý příspěvek >
Kaštan, 8.10.2008
Potřebuji výrazně ořezat kaštan - takže některé větve koruny úplně odstranit. Jaká je na tento poměrně drastický řez nejvhodnější doba? Díky za radu.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika