Příspěvky uživatele - Juro

Vzduchovaní, 11.8.2011
...tak nejak. Jednobunkove cyanobakterie, sinice pohyb neznasaju. Aj tie, co lahko prezivaju pri nedostatku kyslika, tvoria hnusne blato ci sliz, co vyplava obcas na povrch. Niektore hlavne tie pevne vlaknite naopak prosperuju v pohyblivej vode.... celý příspěvek >
Vzduchovaní, 11.8.2011
riasy neznasaju pohyb vody. Vzduchovanie podporuje nitrifikacne bakterie.
Kaolín v koupacím jezírku, 25.7.2011
Ak je jemny moze sa znasat vo vode a trosku ju zakalit ale pochybujem. Inak na pH ziaden efekt. Tvrdost asi tiez nic. Je to dost inertny mineral.
Voda v bazénu, 20.7.2011
Tá chlórová je v podstate tiež na báze aktívneho kyslíka.
Nelze udržet ph vody v jezírku, 18.7.2011
Príčinu možno zistiť, resp. upresniť tak, že si spravite malé experimenty. Dal by som do 1. vedra vodu s tou vašou bezchlórovou chémiou a sledoval pH. Urobil by som aj zmes betónu a vašej chémie a samotného betónu. Myslím, že v tej bezchlórovej... celý příspěvek >
Nelze udržet ph vody v jezírku, 18.7.2011
Mna by zaujimala ta bezchlorova chemia. Mam jazierko betonove s kamenmi a s pH nemam problem. Iste, predtym som to dobre vymyl vodou a beton vyzrel.
Kartušová filtrácia - vylepšováky, 13.7.2011
...namiesto originál filtra niektorí dávaju ponožku. Napíšte, aké ďalšie vylepšováky je možné robiť s touto filtráciou...
Díra v sudu, 12.7.2011
Prečo lepiť keď to máme za 15 sekúnd...
E-shop KPR, 12.7.2011
...typické, ale majú to ošetrené v zmluve, na ktorú ste pristúpili ale pravdepodobne nečítali.
Hnojiva na trávník s obsahem herbicidů a kompostování trávy, 12.7.2011
Výpary určitie nie. Ale ak vám pri rozhadzovaní časť ujde do záhonu, alebo pri lejaku stečie kam nechcete môže byť problém. Neviem posúdiť vplyv na spodné vody, toto by asi herbicíd neprežil na rozdiel od hnojív, ako sú napr. dusičnany.
Zdravi setrna udrzba vody v bazenu, 12.7.2011
Pan J.S. zaujima ma ten zazrak od fi Biopool. V podstate je to zrejme regulované rozpúšťanie medenej elektródy do vody. Asi nemá účinok elektrického prúdu na živé organizmi. Neviem, či je tam aj nejaká regulácia rozpúšťania v závislosti už prítomnej... celý příspěvek >
Zdravi setrna udrzba vody v bazenu, 11.7.2011
...bezjedové sú len šialené alebo neekonomické riešenia: ...prevariť (najlepšie každý deň), vymeniť (každý druhý...), zasoliť (ak z toho bude mŕtve more, stačí raz), púšťat do toho elektriku ...  no pomôžte mi ešte nejaké nejedovaté... celý příspěvek >
Hnojiva na trávník s obsahem herbicidů a kompostování trávy, 11.7.2011
Potom najlepšie v januáry,...to nie je tesne pred kosením. Inak cez sezónu je to dosť tesné, nech je to kedykolvek... Granulované hnojivo uvoľňuje živiny riadne dlho. To isté platí, ak má v sebe herbicíd.
Hnojiva na trávník s obsahem herbicidů a kompostování trávy, 11.7.2011
Trávu kosíme každý týždeň aj častejšie. Ak aplikujeme pred takým kosením selektívny herbicíd a namulčujeme s pokosenou trávou záhradku, môže to dopadnúť zle. Aj selektívny herbicíd sa prejaví na kondícii trávy. Je to poznať, ak sa aplikuje na určité... celý příspěvek >
Díra v sudu, 11.7.2011
...namiesto plechu kus gumovej zaplaty alebo pvc folie na silikon, pripadne polyuretanovy tmel a nema chybu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika