Příspěvky uživatele - SlavekPavlik

Jetel, včely, děti, pes, 6.8.2014
Pokud by někoho zajímalo, jak to dopadlo, tak jsem na jaře pohnojil kompostem, v červnu ještě trochou močoviny a zvýšil jsem výšku sečení i interval sečení. Jetel samozřejmě nezmizel, ale už se tolik neprosazuje, tráva je hustší a jetel už ani tolik... celý příspěvek >
Jetel, včely, děti, pes, 26.2.2014
Ano, rozumím a přesně o to mi jde. Dát lepší podmínky trávě a potlačit jetel. Pokud tam nějaký zbude, ale nebude už tolik kvést, stačí mi to. Já nemám problém s nějakou včelkou na jeteli, ale když ten kus trávníku bzučí a hýbe se včelama, tak to... celý příspěvek >
Jetel, včely, děti, pes, 26.2.2014
Četl jste, co jsem psal, nebo reagujete tak nějak z voleje? Pravidelné sečení je mi k ničemu, když sekačka nevezme všechny květy a navíc jetel kvete klidně další den po sečení.  Kde jste četl něco o tom, že mi vadí pár včel a kytek v... celý příspěvek >
Jetel, včely, děti, pes, 26.2.2014
Určitě se do toho nebudu pouštět teď, to já si jenom s předstihem zjišťuju, co s tím :)
Jetel, včely, děti, pes, 26.2.2014
Díky za všechny příspěvky. Asi to zkusím tak, že nejdřív zlikviduju jetel (buď se pokusím vytrhat co půjde anebo chemicky), zvertikutuju, doseju, přihnojím kompostem, zaválcuju a budu doufat. Možná pozděj i nějaký dusík, aby se jetel zase... celý příspěvek >
Jetel, včely, děti, pes, 25.2.2014
Mám problém s jetelem. Na dvoře máme přírodní trávník, roste v něm kde co, nemám s tím problém. Kromě jetele. Když začne kvést, je na něm spousta včel a pokud bych to neřešil, měly by děti klidně i několik žihadel za den. Dcerka má celkem silnou... celý příspěvek >
Splavená půda z pole na zahradu?, 21.6.2013
Potřebuju udělat terénní úpravy na zahradě a napadlo mě, že bych tam dal splavenou hlínu z pole. Nedaleko totiž často prudší deště splavují půdu z polí a zůstává to ležet na polní cestě, kde by to šlo snadno nabrat. Zajímalo by mě, jestli je to... celý příspěvek >
Přejetá oskeruše, 21.3.2013 Obsahuje fotku
Loni na jaře mi jeden blb přejel osmikolkou tříletou oskeruši, ta to sice přežila, ale má na kmínku dvě rány. Zamázl jsem je štěpařským voskem, ale nezdá se mi to dobré. Poraďte prosím, jak to ošetřit. Díky.
Zděný venkovní stůl/skříňka, 27.6.2011
Přidám několik postřehů: V případě použití XPS jej nezapomeňte před stěrkováním či lepením zdrsnit. Je také dobré použít kvalitnější stěrkovací hmotu, protože běžné jsou určené na EPS. Není nutné brát přímo stěrku na XPS, ty už jsou dost drahé,... celý příspěvek >
Zděný venkovní stůl/skříňka, 27.6.2011
Alí, jen drobná oprava - Perimetr není XPS, ale jen EPS pěněný do formy, tj. není řezaný a díky tomu není tak nasákavý jako běžný EPS.
Kvalita trávniku, 16.6.2011
Čím to sekáte? Máte nabroušené nože? Na druhé fotce jsou konce stébel hrozně roztřepené.
Po jaké době vzejde trávník, 8.6.2011
Sel jsem kousek trávníku v květnu a po 4 dnech už vylezly první stébla. Měl jsem to přikryté bílou netkanou textilií a pravidelně jsem zaléval.
Po jaké době vzejde trávník, 8.6.2011
5-6 týdnů? To spíš dnů, ne?
Co se starými břidlicovými taškami?, 10.4.2011
V sousedství se bourá starý domek a půlka břidlicové střechy už skončila na skládce. Připadá mi, že je to dost škoda a nějaké tašky bych si vzal, ale nejsem si jistý,  jestli bych pro ně na zahradě našel využití. Dá se z toho třeba vyskládat... celý příspěvek >
Navážka hlíny na zahradu, na kterou není přístup - jak na to?, 1.7.2010
Z toho vašeho popisu není moc jasné, jak to kolem domu vypadá. Zkuste to třeba nakreslit nebo vyfotit a pak můžeme vymyslet nějaké schůdné řešení. Pokud by se hlína vozila, dají se např. půjčit různé motorové kolečka, ten prudký svah zmírnit náspem,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika